0

Dvasios dvelksmas: malda ir veikla

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,19 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.80 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dvasios dvelksmas: malda ir veikla

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9789955292609

2020-08-31 6.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dvasios dvelksmas: malda ir veikla" aprašymas

Krikštu mes esame pašaukti per Kristų Šventojoje Dvasioje jau dabar būti šios paslapties dalyviais. Tai realizuojama per maldą, tylią gilią vidinę maldą. Autorius kalba apie praktinius vidinius ir išorinius maldos aspektus, ypatingai svarbų tikėjimo vaidmenį maldoje, atsidavimą Dievo – perkeičiančios Meilės veikimui. Tokia malda prieinama ne tik kunigams bei vienuoliams, bet ir labai aktyviai besidarbuojantiems pasauliečiams, šeimų tėvams ir motinoms.


Knygoje "Dvasios dvelksmas: malda ir veikla" aprašytas Tėvo Kūdikėlio Jėzaus Marijos Eugenijaus mokymas yra jo asmeninės patirties ir dvasinės doktrinos esmė. Artimai bendravęs su Šventąja Dvasia, jis moko vidinės maldos, kuri atveria perkeičiamam Dvasios veikimui. Ir tuomet ta pati Dvasia užvaldo būtybę, kad padarytų Bažnyčios apaštalu. T. Marija Eugenijus čia aprašo nuoširdų ir vaisingą bendradarbiavimą, atskleisdamas jo reikalavimus ir turtus.

Gyvename intensyvių dvasinių ieškojimų laikus. Savo Krikšto malonę giliai išgyventi norinčiam krikščioniui ši knyga "Dvasios dvelksmas: malda ir veikla" atveria neišmatuojamus šventumo horizontus.


Vertė ses. Adelė Petraškaitė MVS

Parašykite atsiliepimą apie "Dvasios dvelksmas: malda ir veikla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Dvasios dvelksmas: malda ir veikla" perkama kartu