0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 10.92 SoldOut
Knygos "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga" aprašymas

Leidęs Rouz pasirinkti, Dimitrijus padarė lemiamą klaidą...

Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną valdyti dvasios elementą. Ją nuolat reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške...

Po ilgų ir skausmingų klajonių Dimitrijaus gimtajame Sibire Rouz Hetavėj grįžta į Šv. Vladimiro akademiją pas savo geriausią draugę Lisą.
Mokslai eina į pabaigą, merginos nekantrauja pradėti tikrą gyvenimą už geležinių Akademijos vartų. Tačiau Rouz tebeskauda širdį dėl Dimitrijaus, jis slapstosi kažkur netoliese...
Rouz neišnaudojo galimybės jį nužudyti, todėl dabar ją persekioja baimė. Paragavęs Rouz kraujo Dimitrijus leidžiasi jos medžioti. Jis nenurims, kol ją gaus...

"Autorė rezga kraują stingdančios paslapties voratinklį, kurio išnarplioti nepavyktų net sumaniausiems detektyvams... Ši knyga tikrai turės pasisekimą."
VOYA

"Kai visas pasaulis, regis, tik ir rašo apie vampyrus, Richelle Mead pavyko sukurti nepaprastus, bet kartu labai žemiškus personažus."
Teens Read Too

Iš anglų k. vertė Rūta Razmaitė


  • Autorius: Richelle Mead
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090108536

Parašykite atsiliepimą apie "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga", kurį parašė Richelle Mead. Siūlome ne tik išsamų "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Richelle Mead. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvasios galia. Ciklo "Vampyrų akademija" 5-oji knyga" perkama kartu