0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvasių istorija

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.10 € (16%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvasių istorija" aprašymas

Fortepijono mokytoja Anė ir kino industrijos darbuotojas Tomas jau dvidešimt metų gyvena kartu Austrijos didmiestyje. Anė išeina kūrybinių atostogų, per kurias ketina parašyti vadovėlį ir atsiduoti grojimui. Bet rankos jos nebeklauso. Anei pasidingoja, kad Tomas užmezgęs meilės romaną. Ją kasryt ima kamuoti blogumas. Kasdien rytinės kavos ji išeina gerti į kavinę, tada, genama vidinio nerimo, ilgai bastosi miesto gatvėmis. Netrukus tarsi šešėlis, lyg šnabždanti dvasia visur ima šmėkščioti „mergaitė“ – šitaip autorė vadina Tomo meilužę. Anė visada jaučia, kai ši šalia. Kartą per savaitę Anė tikrina Tomo palto ir švarkų kišenes, ieškodama sąskaitų, kvitų iš kavinių, restoranų, viešbučių. Šitaip ji imasi dėlioti įsivaizduojamą Tomo ir mergaitės santykių paveikslą.

Tai istorija apie vis didėjantį susvetimėjimą, tapatybės, o galbūt amžiaus vidurio krizę. Anės vidinis nerimas perteikiamas koncentruota, itin preciziška, subtilia kalba, o šis keistas kontrastas sukuria nepakartojamą nuotaiką. Autorė meistriškai sulieja ribas tarp realybės ir fantazijos, ir sunku suprasti, kas tikra, o kas – išgalvota.

2019 metais romanas „Dvasių istorija“ apdovanotas Europos Sąjungos literatūros premija. Anot kritikų, Lauros Freudenthaler kūrinys akivaizdžiai išsiskiria iš bendro dabartinės vokiečiakalbės literatūros konteksto.

Laura Freudenthaler, gimusi 1984 m. Zalcburge, gyvena Vienoje. Ji baigė vokiečių kalbos ir literatūros filosofijos ir lyčių studijas. Už savo pirmąjį romaną Die Königin schweigt (2017 m.) gavo 2018 m. Brėmeno literatūros premijos rėmimo apdovanojimą. 2019 m. išleido antrąjį romaną Geistergeschichte, kuris buvo apdovanotas Europos Sąjungos literatūros premija.


 • Europos Sąjungos literatūros premija

 • Autorius: Laura Freudenthaler
 • Serija: Kitoks romanas
 • Leidėjas: Gelmės
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 176
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098302035
 • Vertėjas: Živilė Gapšienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Dvasių istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dvasių istorija", kurią skaitytojams dovanoja Laura Freudenthaler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Freudenthaler su knyga "Dvasių istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvasių istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Freudenthaler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvasių istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvasių istorija" perkama kartu