BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvasių nuotaka

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvasių nuotaka" aprašymas

Malaiziečių ir kinų kilmės autorės Yangsze Choo romanas „Dvasių nuotaka“ – kiek kitokia meilės istorija. Pasakojimas supintas iš kinų folkloro, sapnų, romantiškų intrigų, pavojingų nuotykių ir svaiginančių siužeto posūkių.

Nors Malakos pusiasalį valdo kolonistai britai ir čia dominuoja primesta vakarų kultūra, tačiau vietiniai gyventojai vis dar gyvena pagal senąsias tradicijas. Uostamiestyje gajūs prietarai ir vaiduokliai.

Li Lan priklauso bankrutavusiai aristokratų šeimai. Mergina dėl savo ateities neturi jokios vilties. Likimo nelengvina ir jos tėvas, kuris yra įnikęs į opijų bei skolas. Netikėtai tėvas dukrai parneša žinia – mergina galinti nurašyti šeimos skolas bei pasirūpinti namais visam gyvenimui, jei sutiks tekėti už turtingiausio miesto žmogaus sūnaus. Pasiūlyme slypi viena keista aplinkybė – būsimas vyras prieš keletą mėnesių buvo nužudytas.

Retai praktikuojama santuoka su mirusiu žmogumi dažniausiai būdavo skirta nuraminti nerimstančią sielą. Mergina niekada nesvajojo tapti dvasių nuotaka, nes tai reiškia, kad sutikusi taip ištekėti ji pasmerktų save vienatvei. Li jaučiasi dėkinga, kad tėvas jos nespaudžia priimti pasiūlymo. Kaina labai didelė, tačiau apsilankiusi būsimų uošvių namuose, mergina visgi sutinka tekėti už vaiduoklio, nors širdį skaudina susižavėjimas kitu – naujuoju būsimo šešuro įpėdiniu. Po kelių naktų naujuose namuose nuotaka suvokia, kad sapnuose ją lanko sutuoktinis, o jo šeima turi baugių paslapčių.

Kiekvieną naktį mergina yra įtraukiama į pomirtinį Kinijos pasaulį, kuriame klesti atskiras gyvenimas – ištisi miestai, intrigos, kerštingos dvasios. Šiame pasaulyje ji privalo išsiaiškinti tiesą apie tamsias savo vyro šeimos paslaptis.

„Dvasių nuotaka“ yra tarsi istorinis romanas žengiantis per subtilią fantasy ribą. Knygoje aplinka, maistas, apranga bei tradicijos aprašytos labai įtaigiai. Sukurtas pomirtinis pasaulis taip pat itin detalus. Romano gerbėjai teigia, kad knyga galėtų patikti animatoriaus Hayao Miyazaki filmuko „Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje“ („Spirited Away“) mylėtojams.

Malaiziečių ir kinų kilmės autorės Yangsze Choo knygos yra tapę “New York Times“ bestseleriais. Autorė mokėsi Harvardo Universitete, po studijų dirbo įvairiose korporacijose, kol galiausiai visą savo laiką skyrė rašymui. Pagal knygą „Dvasių nuotaka“ kompanija „Neflix“ stato serialą, žiūrovus jau pasiekė pirmasis sezonas.

Iš anglų kalbos vertė Irena Kupčinskienė


  • Autorius: Yangsze Choo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140819

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvasių nuotaka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dvasių nuotaka", Yangsze Choo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Yangsze Choo su knyga "Dvasių nuotaka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvasių nuotaka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Yangsze Choo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvasių nuotaka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvasių nuotaka" perkama kartu