0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvasių urna

Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 5.90 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 1.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvasių urna" aprašymas

Novelių knyga "Dvasių urna". Serija „Pirmoji knyga“

Novelių autorius siekia atskleisti emocinius, gyvybinius, būtiškuosius kartų ryšius, susieti gyvuosius ir mirusiuosius, įveikti atmintyje nuolat atsiveriančias erdvės ir laiko properšas. Materija, daiktai, kraštovaizdis, atsiminimai – nelyginant dvasių urnos, kurių metafora išauginama iki kosminių matmenų. Visa tai provokuoja, sužadina vaizduotę, padeda sujungti buvusį ir esamą, mitą ir tikrovę. Estetiškai vertinga, kad šias kūrybines intencijas autorius realizuoja rupiu realybės audiniu, kasdieniškai regimo pasaulio tekstu.

Leidyklos skelbtame pirmosios prozos knygos konkurse Mindaugas Jonas Urbonas laimėjo pirmąją vietą.

„Vaikystėje rinkau į degtukų dėžutę savo pieninius dantukus. Vėliau dėžutė kažkur dingo.
Paauglystėje rašiau ketureilius į storą sąsiuvinį, kuris kažkur prašapo.
Viskas, ką kadaise kruopščiai kaupiau, pradingo, prapuolė. Tik atmintis niekur nedingsta. Mirusieji sugrįžta įvairiausiais pavidalais į „Dvasių urną“, įsišaknija šiuose tekstuose ir pasilieka tokie, kokie buvo, kokie galėjo būti.
Gimiau 1989 m., kai pasaulyje griuvo sienos ir skilo sąmonės kontinentai. Atėjau per permainų plyšį gyventi ir kurti naujoje eroje. Baigiau Klaipėdos universitete lietuvių filologijos ir režisūros studijas.
Savo tekstuose prinešiau daug žemaitiškų žemių, vardų ir likimų, kurie suformavo mane patį. Pirmąjį šio rinkinio tekstą susapnavau. Kiti atėjo, kai atsimušiau į sapną ir prabudęs išvydau juos visus kartu. Visus išėjusius ir vėl sugrįžusius tik šįkart kitais pavidalais. Sugrįžusiais į „Dvasių urną“.

Mindaugas Jonas UrbonasParašykite atsiliepimą apie "Dvasių urna"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dvasių urna", kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Jonas Urbonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Jonas Urbonas su knyga "Dvasių urna" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvasių urna" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Jonas Urbonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvasių urna" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvasių urna" perkama kartu