0

Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14,5 x 24,5, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955343394

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas" aprašymas

Lietuvių kalba publikuojamas XIX amžiaus mokslo paminklas – žymaus istoriko, bibliografo, knygos mokslo teoretiko Joachimo Lelewelio (1786–1861) veikalas „Dvejetas bibliografinių knygų“ (Vilnius, 1823–1826). Pirmajame tome J. Lelewelis pateikia išsamų spaudos radimosi ir raidos iki XIX amžiaus Lenkijoje ir Lietuvoje vaizdą. Tai mokslininko erudito darbas, kuriam būdinga enciklopedinių žinių gausa ir kartu vaizdinga, tropų nestokojanti kalba. Vertėja Aldona Baliulienė natūraliai atkuria XIX amžiaus kalbos koloritą – lietuviškai J. Lelewelis byloja gyvai ir patraukliai. Leidinys skiriamas akademinei visuomenei ir visiems, besidomintiems mokslo istorija.

Parašykite atsiliepimą apie "Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas, kurią skaitytojams dovanoja Joachimas Lelewelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joachimas Lelewelis su knyga Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joachimas Lelewelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dvejetas bibliografinių knygų. I tomas" perkama kartu