0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 12.50 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą


2021-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą" aprašymas

Jūsų vaikai turi dvejus namus, bet tik vieną vaikystę.

Amerikiečių psichologas Robertas E. Emery, daugelį metų dirbantis su skyrybas išgyvenančiomis šeimomis, pasakoja istorijas iš savo patirties ir dalijasi vertingais patarimais, kaip, bendradarbiaujant su buvusiuoju ar buvusiąja, sudaryti tokį tėvystės planą, kuris geriausiai atlieptų besikeičiančius vaiko poreikius. Vadovaudamiesi šiuo planu pasieksite, kad gyvenimas dvejuose namuose vaikui taptų mažesne našta.

Vaikai teturi vieną vaikystę. Vaikystė gali būti, turėtų būti nekaltumo, pasitikėjimo, nuostabos, džiaugsmo, tyrinėjimo, mokymosi, stiprėjimo ir vertingų pastangų laikas, – o kartu ir laikas pridaryti daugybę klaidų. Vaikystė yra metas, kai reikia tikėtis naujų pradžių ir pasikartojančių klaidų, kai reikia visa tai atleisti ir priimti. Vaikystė yra metas, kai niekas, net griežčiausias papeikimas, neturėtų atimti iš vaiko jausmo, kad jis yra mylimas, saugus ir kad juo rūpinamasi. Vaikystė yra metas, kai gali išmokti savarankiškumo, nepriklausomybės ir atsakingumo, drąsiai žengdamas į priekį nuo saugaus tėviškos meilės pamato. Vaikystė reiškia, kad esi apsaugotas nuo gilių žaizdų, kurių beveik neįmanoma išgydyti, bet ne nuo gyvenimo sutrenkimų ir mėlynių, nuo skausmo, kuris leidžia išmokti esmines, nors kartais ir sunkias pamokas.


  • Autorius: Dr. Robert E. Emery
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024742

Parašykite atsiliepimą apie "Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Dr. Robert E. Emery parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Robert E. Emery tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dveji namai, viena vaikystė. Skyrybos ir tėvystės planas, trunkantis visą gyvenimą" perkama kartu