-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dvi karūnos

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvi karūnos" aprašymas

Leidykla „Magnificat vaikams“ pristato interaktyvią 7–12 metų vaikams skirtą istorinę pažintinę knygelę „Dvi karūnos“.

Knygelės „Dvi karūnos“ kūrybinė grupė: Inesa Vaitkūnaitė, menotyrininkė Jolanta Stupelytė, dr. Liudas Jovaiša bei dailininkė Justina Pakalnytė.

Knygelėje pasakojama apie garsųjį Trakų Dievo Motinos paveikslą, kunigaikštį Vytautą ir visos Lietuvos krikštą. Viduramžiais atkeliavęs iš krikščioniško Bizantijos pasaulio, Dievo Motinos paveikslas liudija krikščionybės šaknijimąsi mūsų šalyje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099594910

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvi karūnos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvi karūnos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Dvi karūnos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvi karūnos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvi karūnos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvi karūnos" perkama kartu