⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šią knygą „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala“ sudaro trys garsiausi genialiojo Žiulio Verno kūriniai. Jis stebino ir žavėjo pasaulį romanais apie mokslinius tyrinėjimus ir fantastinius nuotykius, o daugelis jo aprašytų mokslinių atradinų ir išradimų aplenkė laiką (sraigtasparnis, povandeninis laivas, faksas, skaičiuotuvas).

Šie trys romanai, šmaikščiai iliustruoti ir pritaikyti jauniesiems skaitytojams (adaptuota klasika vaikams), mėgstantiems gerus nuotykių romanus, kadaise padarė perversmą literatūros ir mokslo pasaulyje ir neprarado svarbos net dabar, nors parašyti prieš pusantro šimto metų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala (knyga su defektais)" perkama kartu