0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 4.60 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala


2021-04-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" aprašymas

Šią knygą „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala“ sudaro trys garsiausi genialiojo Žiulio Verno kūriniai. Jis stebino ir žavėjo pasaulį romanais apie mokslinius tyrinėjimus ir fantastinius nuotykius, o daugelis jo aprašytų mokslinių atradinų ir išradimų aplenkė laiką (sraigtasparnis, povandeninis laivas, faksas, skaičiuotuvas).

Šie trys romanai, šmaikščiai iliustruoti ir pritaikyti jauniesiems skaitytojams, mėgstantiems gerus nuotykių romanus, kadaise padarė perversmą literatūros ir mokslo pasaulyje ir neprarado svarbos net dabar, nors parašyti prieš pusantro šimto metų.


  • Autorius: Žiulis Vernas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 182
  • Formatas: 26x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078289

Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala, kurį parašė Žiulis Vernas. Siūlome ne tik išsamų Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" perkama kartu