⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 11.99 SoldOut

Knygos "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" aprašymas

Šią knygą „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala“ sudaro trys garsiausi genialiojo Žiulio Verno kūriniai. Jis stebino ir žavėjo pasaulį romanais apie mokslinius tyrinėjimus ir fantastinius nuotykius, o daugelis jo aprašytų mokslinių atradinų ir išradimų aplenkė laiką (sraigtasparnis, povandeninis laivas, faksas, skaičiuotuvas).

Šie trys romanai, šmaikščiai iliustruoti ir pritaikyti jauniesiems skaitytojams, mėgstantiems gerus nuotykių romanus, kadaise padarė perversmą literatūros ir mokslo pasaulyje ir neprarado svarbos net dabar, nors parašyti prieš pusantro šimto metų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu. Aplink žemę per 80 dienų. Paslaptingoji sala" perkama kartu