0

Dvigubas kryžius. Tikroji D dienos šnipų istorija

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina Internetu: 5,39 €
Kaina Knygyne: 16,68 €*
Sutaupote: 11.29 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dvigubas kryžius. Tikroji D dienos šnipų istorija

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955266266

2020-08-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dvigubas kryžius. Tikroji D dienos šnipų istorija" aprašymas

D diena – 1944 m. birželio 6 d. Vakarų sąjungininkų pajėgų išsilaipinimo Normandijoje kodinis pavadinimas. Tai buvo persilaužimas Antrajame pasauliniame kare ir laimėjimas vykdant didžiausią dezinformacijos kampaniją, kokia kada nors yra buvusi,– sumanią apgaulę, skirtą naciams įtikinti, kad 150 tūkstančių karių išsilaipinimo vieta bus Kalė ir Norvegija, bet ne Normandija.

Komandos, rengusios D dienos apgaulę, branduolį sudarė vos penki šnipai. Tai buvo vienas iš keisčiausių kada nors suburtų karinių darinių: biseksuali laisvo elgesio mergina iš Peru, smulkutis naikintuvo pilotas lenkas, lėbautojas ir plevėsa serbas, beprotiškai lakios vaizduotės ispanas, turintis viščiukų augintojo diplomą, bei isteriško būdo prancūzė, kurios aistringas prieraišumas savo šuneliui vos nesužlugdė visos dezinformavimo operacijos.
Jų sumanymą nuo katastrofos išgelbėjo šeštasis paslaptingas šnipas, kurio didvyriškas pasiaukojimas šioje knygoje ir atskleidžiamas. Vadovaujami ekscentriško ir talentingo žvalgybos karininko, šie šnipai suregs tokį painų dezinformacijos tinklą, kad įvilioję į spąstus Hitlerio armiją padės saugiai per Lamanšą perkelti tūkstančius karių.

Iš anglų kalbos vertė Antanas Šernius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas


Dažniausiai perkama kartu