0

Dvikovos pinklėse

4,63 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dvikovos pinklėse

  • Leidėjas: Diremta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • ISBN ar kodas: 9789955905219

2020-09-30 4.63 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dvikovos pinklėse" aprašymas

Knyga "Dvikovos pinklėse" - detektyvinė apysaka, kurioje gvildenamos tarp teisėsaugos darbuotojų ir nusikaltimo pasaulio atstovų nuolat vykstančios dvikovos peripetijos.
Įtaigiu žodžiu perduodama, kaip sudėtinga įsipainiojusiam į nusikaltimo pinkles žmogui, ypač jaunam, iš jų išsivaduoti.

Alfonsas Danys (1924 m.) gimė Rokiškio rajone, Trumpiškių kaime. Sodybos vietoje yra pastatytas kryžius "Danių giminei atminti". Mokėsi Rokiškio ir Kauno gimnazijose, baigė Vilniaus pedagoginio instituto Lietuvių kalbos ir literatūros fakultetą. Kūrinių tematika labai įvairi ir plati: humoreskos, detektyvai, romanai, analizuojantys žmonių gyvenimus okupacijos metais.

Parašykite atsiliepimą apie "Dvikovos pinklėse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dvikovos pinklėse, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Danys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Danys su knyga Dvikovos pinklėse jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dvikovos pinklėse patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Danys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dvikovos pinklėse palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dvikovos pinklėse" perkama kartu