⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dviračiu paskui saulę

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dviračiu paskui saulę" aprašymas

Poetas Juozas Nekrošius naujoje poezijos knygoje „Dviračiu paskui saulę" lieka ištikimas savo jauniesiems skaitytojams, su jais kalbasi rimtai, kaip lygus su lygiais, nenutylėdamas ir aštresnių situacijų, į šiandieną pažvelgdamas su ironija bei geraširdiška šypsena.

Ir su vaikišku dviratuku galima leistis į kvapą užimančias keliones, atveriančias Žemės gyvenimo ir Visatos pažinimo stebuklus!
Pasaulis įvairus ir nuostabus, paslaptingas ir pažinus! Viskas priklauso nuo tavęs! įmindami Visatos mįsles, galime išsiversti be kosminių laivų ir be aklo pasitikėjimo kompiuteriu. Tam reikia nedaug: sėsk ant tėčio dovanoto dviračio - ir "pirmyn paskui saulę"!

Knyga „Dviračiu paskui saulę" šiuolaikiška ir ramiai išmintinga, kviečianti diskutuoti, kritiškai vertinti aplinką, teigianti gėrį ir grožį bei žmogiškąjį gerumą.

Knygą iliustravo dailininkė Herta Matulionytė-Burbienė.


  • Autorius: Juozas Nekrošius
  • Leidėjas: Alkos leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955540441

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dviračiu paskui saulę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dviračiu paskui saulę", kurį pristato Juozas Nekrošius. Siūlome ne tik išsamų "Dviračiu paskui saulę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Juozas Nekrošius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dviračiu paskui saulę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dviračiu paskui saulę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dviračiu paskui saulę" perkama kartu