0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 11.99 SoldOut

Knygos "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos" aprašymas

Šiame kalėdiniame garsiojo danų rašytojo ir pasakininko Hanso Kristiano Anderseno pasakų ir istorijų rinkinyje "Dvylika iš pašto karietos" rasite dvylika žiemiškų pasakų (beveik visos jos pirmą kartą išverstos tiesiogiai iš danų kalbos), taip pat jo dienoraščio, laiškų ir autobiografijų ištraukas, kuriose autorius pasakoja mums, kaip sutiko vienų ar kitų metų Kalėdas ar Naujuosius metus, kur tuo metu keliavo ir kaip aplankė įkvėpimas, padėjęs parašyti šias nepaprastas istorijas…


"Dabar aš pasakoju jau pats iš savo širdies, nusitveriu kokią
suaugusiesiems tinkančią idėją - ir išpasakoju ją mažiesiems, bet niekad
nepamirštu ir to, kad dažnai klausosi ir tėtis su mama, - tad ir jų
mintims reikia duoti peno! Jaučiu savyje turįs pasakojimams apsčiai
medžiagos, daug daugiau nei bet kuriai kitai kūrybos sričiai. Dažnai man
atrodo, tarsi kiekvienas augalas, kiekviena gėlelė kalbėtų: pažvelk į
mane, ir mano istorija tau atsivers, - ir jei tik pažvelgiu, jau ir
turiu istoriją!"


Hans Christian Andersen


Knyga "Dvylika iš pašto karietos" iliustruota puikiais romantiškais Anderseno amžininkų ir žymiausių jo pasakų dailininkų Vilhelmo Pederseno ir Lorenco Friolicho piešiniais.


Iš danų kalbos vertė ir sudarė Liudas RemeikaParašykite atsiliepimą apie "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos", kurį parašė Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos" perkama kartu