0

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylika mėnesių

Kaina: 1,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvylika mėnesių" aprašymas

Pasakoje "Dvylika mėnesių" vaizduojama pikta pamotė, kuri išvarė savo podukrą vidury žiemos į mišką rinkti snieguolių. Ši miške sutinka visus dvylika mėnesių ir grįžta apdovanota. Kaip jai sekėsi, sužinosite perskaitę šią puikią pasakėlę.

Rašytojas Samuilas Maršakas laikomas vienu garsiausių pasaulio pasakininkų. Jo kūryba iki šiol žavisi ne tik mažieji skaitytojai.

Knygelė labai tinkama artėjant gražiausioms metų šventėms – tai puiki proga vaikučiams susipažinti su visais metų mėnesiais.


  • Autorius: Samuil Maršak
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094240805

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvylika mėnesių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dvylika mėnesių", kurį pristato Samuil Maršak. Siūlome ne tik išsamų "Dvylika mėnesių" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Samuil Maršak. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dvylika mėnesių". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dvylika mėnesių" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dvylika mėnesių" perkama kartu