0

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-27 R.

Įdomi knyga. Šiaip jau, Hitleris buvo neeilinė asmenybė, tvirtas žmogus, puikus vadovas, strategas ir taktikas, įžvalgus... tik va, karą pralaimėjo, tai ir varo ant jojo...


2022-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai " aprašymas

Otto Dietrich 1933-iais metais buvo pakviestas užimti Adolfo Hitlerio spaudos tarnybos vadovo vietą. Žurnalistas jau buvo puikiai pasižymėjęs Nacių partijoje. Otto Dietrich dirbo su fiureriu iki pat karo pabaigos, o vėliau parengė memuarus „Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai“. Autoriaus pageidavimu knyga buvo išleista tik po jo mirties.

Prisijungęs prie A. Hitlerio spaudos tarnybos, Otto Dietrich buvo įsitikinęs, kad dirba su puikiu, vokiečių tautai atsidavusiu žmogumi. Pasibaigus karui, įkalintas ir nusivylęs, Otto Dietrich nusprendė parašyti, ką matė ir girdėjo per dvylika šalia Hitlerio praleistų metų. Autorius reikalavo, kad istorija būtų paskelbta tik po jo mirties. Otto Dietrich stengėsi atsikratyti Hitlerio bendrininko vaidmens ir bandė atskleisti demonišką diktatoriaus prigimtį.

Rašydamas atsiminimus autorius mintyse turėjo vokiečių tautą, kuriai jis, kaip artimas Hitlerio bendradarbis, jautėsi įpareigotas paaiškinti vado prigimtį. Otto Dietrich savo memuaruose vaizduoja Hitlerį įvairiuose vaidmenyse: Hitleris - valstybės vadovas, Hitleris - kareivis, Hitleris - žmogus. Knygoje nemažai kritikos.

Antroji knygos dalis sudaryta iš įvairių pasakojimų apie kasdieninį Adolfo Hitlerio gyvenimą. Otto Dietrich dalinasi prisiminimais apie diktatoriaus aplinką, buitį, įpročius bei santykius su aplinkiniais. Šiuolaikiniai skaitytojai, skirtingai nuo anuomet numatytos vokiečių auditorijos, jau gali lengvai įžvelgti demonišką Hitlerio prigimtį, tačiau jie nustebs išgirdę, kad šis žmogus galėjo būti ir linksmas bei dosnus. Pavyzdžiui, sunkiai įtikinama, kad jis padovanojo savo lietpaltį žygeiviui vaikštančiam lietuje.

Skaitytojas bus įdomu išgirsti apie Hitlerio santykius su kitais Vokietijos garsiai žmonėmis. Jis artimai bendravo su Friedrich Nietzsche seserimi, draugavo su Otto von Bismarck anūkais ir puikiai sutarė su kompozitoriaus Wagner šeima. Otto Dietrich pasakoja, kad Adolfas Hitleris skaitė A. Schopenhauer'į ir laikė jį savo įkvėpėju.

„Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai“ – Antrojo pasaulinio karo užkulisių liudijimas žmogaus, kuris buvo arčiausiai A. Hitlerio. Knyga turėtų sudominti visus besidominčius fiurerio pasauliu ir karo istorija.

Otto Dietrich (1897-1952) po karo buvo teisiamas Niurnbergo teismo procesuose ir už nusikaltimus žmonijai nuteistas septyneriems metams kalėjimo.


  • Autorius: Otto Dietrich
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268284

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-27

Įdomi knyga. Šiaip jau, Hitleris buvo neeilinė asmenybė, tvirtas žmogus, puikus vadovas, strategas ir taktikas, įžvalgus... tik va, karą pralaimėjo, tai ir varo ant jojo...

Parašykite atsiliepimą apie "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Otto Dietrich pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Otto Dietrich tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dvylika metų su Hitleriu. Nacių partijos spaudos vadovo atsiminimai " perkama kartu