⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylika talentų, drakonais lakstančių

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-30 Eugenija

Sveiki niekur nerandu ysugyti gal turite Dvylika talentų, drakonais lakstančių. Loretos stankutes?


2022-12-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" aprašymas

Ši Loretos Stonkutės knyga "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" apie žmogiškąsias ydas remiasi astrologijos mokytojo Igorio Ivanovičiaus Vetrovo (1963–2014) paskaitomis ir asmenine patirtimi. Čia išplėtota pagrindinė I. Vetrovo mintis, kad didžiausia mūsų yda yra drakonas, saugantis didžiausią mūsų talentą.

Knygoje į viena jungiama astrologijos, jogos, ajurvedos, psichotreningo, meno informacija, duodama praktinių užduočių asmenybei ugdyti.

Knyga "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" tinka ne tik astrologams, bet ir jogos mokytojams bei atskiriems žmonėms, siekiantiems tobulėti ir dirbantiems su savo vidiniu pasauliu.

IŠTRAUKA

MEILĖ
Agresijos ir baimės drakonai

Agresija ir baimė – tai du vienos lazdos galai. Agresijos apimtas žmogus negali jausti baimės, o apimtas baimės negali būti agresyvus. Agresyvųjį lazdos galą laiko Marsas (Avinas), kuris būdamas pažeistas žmogų daro panašų į drakoną. Bailųjį lazdos galą laiko Chironas (Svarstyklės), pažeistas jis skatina žmogų būti slidžiu išsisukinėtoju. Dvasinis lazdos vardas – meilė, todėl harmonizavus agresijos ir baimės apraiškas gimsta nauja savybė arba talentas visur ir visada vadovautis meile.

Agresija ir baimė susijusi su antinksčiais, kurie gamina adrenaliną. Tigras ir antilopė, pamatę vienas kitą, tuoj pat patiria didžiulį adrenalino antplūdį, kuris skatina plėšrūną pulti, o auką sprukti. Taip ir žmonės, pakliuvę į ekstremalias situacijas, reaguoja dvejopai – vieni imasi veikti, kiti sustingsta. Vienus apima agresija, kitus užvaldo baimė. Pažeistas Avinas (Marsas) išderina kraujospūdį, o pažeistos Svarstyklės (Chironas) kenkia inkstams.

Žmogus, sugebantis ekstremaliomis aplinkybėmis vadovautis meilės principu, yra nugalėjęs agresiją ir baimę savyje, tai yra laikomas esančiu aukščiau aplinkybių.[...]

[...] Agresijos nuodėmė būdinga žmonėms, turintiems: retrogradinį Marsą; Saulės sudegintą Marsą (Marsas susijungęs su Saule atstumu nuo 41’ iki 3°); negatyvių planetų Avino žvaigždyne; kitų planetų negatyviai paveiktą Marsą; Lilit Skorpione; Lilit Marso laipsnyje.

Apibūdinimas. Achimsa, arba neprievartos principas, yra pagrindinis principas, skiriantis žmogų nuo gyvulio. Avino žvaigždyne karaliauja Marsas ir Plutonas, kaip tik jie ir simbolizuoja fizinę bei persikeitimo jėgą, kuri, veikiama Juodojo Mėnulio, įgauna negatyvią formą – prievartos, žudymo, naikinimo, nelaimingų atsitikimų. Pirminė Avino ugnis virsta naikinančiu gaisru. Valios intelektas hipertrofuotas.

Ydos esmė – žmogus yra perdėtai aktyvus, turintis energijos perteklių, todėl nesuvaldyta jėga pradeda agresyviai griauti pasaulį, santykius, daiktus. Toks žmogus visada yra išorėje, veikloje. Nurimti, įsiklausyti į save ir pasaulį jis nemoka.

Sukaupta negatyvi karma: žmogus šiurkštus, visiems primeta savo valią; žudikas; žudymu besimėgaujantis karys; marodierius; sadistas; kitus žemina, o save aukština.

Karminis apsivalymas: aplinkiniai elgiasi šiurkščiai; bet kokioje veikloje laukia daug trukdžių; patiria fizines bausmes, sadistinius išpuolius, prievartą, priešų persekiojimą; nelaimės dėl ugnies, automobilių avarijų.

Paslėptas talentas: gebėjimas minioje pažinti smurtautojus, žudikus; pavojaus nuojauta ir mokėjimas išvengti bet kokių agresyvių situacijų; silpnųjų gynėjas; šviesus lyderis, vadas; gebėjimas valios pastangomis keisti savo gyvenimą.

Darbas. Savaitę/mėnesį stebėti save ir kas vakarą į sąsiuvinį užrašyti visus dienos įvykius, kuriuose vienaip ar kitaip (fiziškai, emociškai, mintyse) pasireiškė agresija, pyktis, žiaurumas. Fiksuoti kylančias prievartos apraiškas, kad būtų galima aiškiau apčiuopti savyje ydą. Kitą savaitę/mėnesį stebėti save ir išsisukti iš panašių situacijų stengiantis nutraukti agresijos bangą dar jai nepradėjus kilti.

Būtina įgyti priešingų savybių. Padės Svarstyklių principai:

    • Diplomatija – išklausyti visas nuomones ir ieškoti kompromiso.

    • Įsiklausymas – pažvelgti į situaciją kito žmogaus akimis, pasistengti pajausti, ką jis išgyvena.

    • Partnerystė – leisti kitam žmogui tapti lygiaverčiu partneriu. Nustoti vadovauti.

    • Estetika – gražiai elgtis ne tik viešumoje, bet ir namie, net mintyse išlikti kilniam.

    • Menas – vartoti meną ir stengtis palaikyti silpniausią bei mažiausiai praktiškai reikalingą visuomenės dalį – kūrėjus.

    • Silpnumas – bendrauti su silpnais žmonėmis (vaikais, moterimis, seneliais, neįgaliaisiais) ir stengtis įžvelgti jų gyvenimo prasmę.

    • Žingsnis atgal – leisti pasireikšti kitiems žmonėms, ypač tiems, kuriuos norisi užgožti.

    • Atspindys – pamačius kito žmogaus ydą ar silpnybę pasistengti rasti ją savyje.

    • Riterystė – apginti skriaudžiamuosius ir žeminamuosius.

Kiti harmonizavimo būdai:

    • Perskaitykite skyrių apie baimės ydą ir pagrindinius teigiamus principus padarykite savo siekiamybe.

    • Kartokite Marso mantrą Om am angarkaja namah arba Om mangalaja namah. Kartokite Hanumato mantrą Om Hanumatėhė namah.

    • Ant bevardžio piršto (vyrai kairės, moterys dešinės rankos) mūvėkite sidabrinį ar auksinį žiedą su raudonu koralu.

    • Ant rodomojo piršto (vyrai kairės, moterys dešinės rankos) mūvėkite geležinį ar auksinį žiedą su raudonu koralu, granatu, piritu, oniksu.

    • Kartą per savaitę darykite iškrovos dieną (geriausiai antradienį).

    • Vartokite mažiau druskos, susilaikykite nuo mėsos, kavos, alkoholio.

    • Neauginkite prie namų eglių.

    • Užsiimkite kovos menais, kuriems reikalinga priešininko energija (pvz., taiči, džiudžitsu, aikido).

    • Elkitės strategiškai – niekada nesukelti situacijos, skatinančios kitus supykti.

    • Mokykitės mylėti.


  • Autorius: Loreta Stonkutė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690020

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-30

Sveiki niekur nerandu ysugyti gal turite Dvylika talentų, drakonais lakstančių. Loretos stankutes?

Parašykite atsiliepimą apie "Dvylika talentų, drakonais lakstančių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Loreta Stonkutė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dvylika talentų, drakonais lakstančių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dvylika talentų, drakonais lakstančių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Stonkutė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dvylika talentų, drakonais lakstančių" perkama kartu