0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Nostalgiški skanumynai”

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Nostalgiški skanumynai”" aprašymas

Dvylikos atvirukų-receptų komplektas “Nostalgiški skanumynai” – atvirlaiškių komplektas/suvenyras/receptų leidinys sukurtas populiarios knygos „Nostalgiški skanumynai“ pagrindu.

Komplektą sudaro 12 atvirlaiškių lietuvių kalba. Kiekvienas atvirukas skirtas vienam mėnesiui. Leidinys tradicinio atvirukų dydžio su gražiomis nuotraukomis vienoje pusėje ir su receptais kitoje pusėje. Rinkinys savo formatu nėra didelis, bet prilygsta receptų leidiniui!

Šiame komplekte rasite šiuos nostalgiškų skanumynų receptus: Močiutės sausainiai, Sostinės keksas, Trapios juostelės, Obuolių pyragas, Bruknių putėsiai, Varškės tinginys su uogomis, Braškių tortas su kefyru, Plikyti sausainiai, Cukruoti riestainiai, Ledinukai ant pagaliukų, Varškės spurgos, Žagarėliai, Varškės spurgos, Plikyti sausainiai.

Šie atvirlaiškiai su gražiomis knygos „Nostalgiški skanumynai“ nuotraukomis ir receptais skirti tiek poilsiautojams, norintiems siųsti atvirlaiškius draugams, namiškiams, tiek turistams, norintiems iš Lietuvos parsivežti suvenyrų, susijusių su vietiniu maistu. Tokio atvirukų-receptų komplekto suvenyro privalumai: nedidelis formatas ir svoris, kas svarbu turistams atvykstantiems lėktuvais, bei nedidelė kaina, palyginus su užsienio kalba išleistomis kulinarinėmis knygomis, reprezentuojančiomis Lietuvą.

Pavartyti čia


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Nostalgiški skanumynai”"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Atvirukai kitomis progomis


Dažnai su "Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Nostalgiški skanumynai”" perkama kartu