0

Pirkėjų atsiliepimai

Dykuma

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,74 €*
Sutaupote: 0,95 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dykuma" aprašymas

Jean-Marie Gustave Le Clézio (g. 1940) — žymus prancūzų rašytojas, jau pirmuoju romanu „Protokolas“ (1963) atkreipęs skaitytojų ir literatūros kritikų dėmesį. (Romanas apdovanotas Renaudot premija.) Visą jo kūrybą galima apibūdinti kaip maištą prieš vartotojų civilizaciją, žlugdančią žmogaus dvasią. 2008 m. rašytojui buvo paskirta Nobelio literatūros premija.
Romanas „Dykuma“, 1980 m. pelnęs Didžiąją Prancūzijos akademijos premiją, nukelia skaitytoją į smėlynų kraštą, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nykus, tuščias ir atšiaurus. O išties ten visas oras pulsuoja gyvybe, saulės ir praėjusių kartų sukaupta energija. Dykumos gyventojai visa siela ir širdimi jaučia ryšį su gamta ir protėvių dvasia. Deja, jie neįstengia pasipriešinti geriau ginkluotiems „civilizacijos nešėjams“ ir turi pasitraukti. Bet jų palikuonys — paskutiniai laisvi žmonės — tebegirdi nenumaldomą dykumos šauksmą...


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dykuma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dykuma", Jean-Marie Gustave Le Clezio. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jean-Marie Gustave Le Clezio su knyga "Dykuma" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dykuma" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jean-Marie Gustave Le Clezio. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dykuma" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dykuma" perkama kartu