Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dykumos tėvų posakiai

Kaina internetu: 11,29 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 1,00 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dykumos tėvų posakiai" aprašymas

Dykumos tėvų posakiai, žinomi kaip Apophthegmata Patrum, yra vieni iš labiausiai skaitomų ir dažniausiai cituojamų tekstų krikščionybės istorijoje. IV a. pabaigoje Egipto vienuolinėje aplinkoje imta sudarinėti posakių rinkinius, kurie, praturtinti vėlesnių vienuolių kartų, greitai paplito senajame krikščioniškajame pasaulyje ir veikiai buvo išversti į visas ankstyvųjų viduramžių krikščioniškojo pasaulio kalbas.

Šie taiklūs posakiai ir dialogai perduoda vienuolinės tradicijos išmintį ir patirtis. Neretai atrodantys drastiški ir perdėti vienuolių personažų žodžiai ir poelgiai modeliuojami taip, kad būtų įsiminti ar net išmokti atmintinai.

Savo forma patarles ir parodijas primenančiais posakiais buvo siekiama pamokyti ir pralinksminti. Nors veiksmo fonas yra dykuma ir vilkimas vienuolinis apdaras, posakių vertė ilgainiui nė kiek nemenksta, nes jie atspindi žmonių viltis, pastangas, nesėkmes ir pasisekimus, kuriant santykius vienam su kitu ir su Dievu.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789955294511
  • Vertėjas: Vaiva Narušienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dykumos tėvų posakiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dykumos tėvų posakiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dykumos tėvų posakiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dykumos tėvų posakiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dykumos tėvų posakiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dykumos tėvų posakiai" perkama kartu