0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dzen seksas. Meilės kelias

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 2.89 SoldOut

Knygos "Dzen seksas. Meilės kelias" aprašymas

Knygos apie seksą primena kelionių arba receptų knygas: nelengva juslinį matmenį perteikti žodžiais popieriaus lape.
Tačiau "Dzen seksas" - veikiau pažiūrų nei pozų vadovas. Pagal Sudo, dzen seksas - tai atsipalaidavimas ir pasinėrimas į "eilinį" seksą kaip į įtraukiančią ir potencialiai apšviečiančią meditaciją.
Dzen palyginimai, koanai ir eilėraščiai iliustruoja autoriaus mokymą, meditacijos įkvepia sustoti ir pamąstyti, o pratimai skatina žengti meilės keliu.

Kalbėdamas atviru, intymiu ir ramiu erotišku tonu knygos "Dzen seksas"autorius padeda išspręsti skausmingą dvasingumo ir seksualumo konfliktą.
Knyga "Dzen seksas" tiks kiekvienam, trokštančiam praturtinti savo seksualinį gyvenimą dvasine praktika.

Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dzen seksas. Meilės kelias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dzen seksas. Meilės kelias", Philip Toshio Sudo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Philip Toshio Sudo su knyga "Dzen seksas. Meilės kelias" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dzen seksas. Meilės kelias" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philip Toshio Sudo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dzen seksas. Meilės kelias" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dzen seksas. Meilės kelias" perkama kartu