0

Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-01-22 Zita

Dzin...

Informacija

Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 5x6, kieti viršeliai, su dėkliuku
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955061977

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)" aprašymas

Didžiųjų dzenbudizmo mąstytojų posakiai paprasti ir aiškūs. Jie veda mus į supratimą, į realybę, į tikrąjį savęs pažinimą…

2018-01-22

Dzin...

Parašykite atsiliepimą apie "Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Helen Exley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Helen Exley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dzeno išmintis (MINI dovanų knygelė)" perkama kartu