0

Džiaugsmas būti kunigu

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Džiaugsmas būti kunigu

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9789955656920

2021-02-28 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Džiaugsmas būti kunigu" aprašymas

Švenčiant Kunigų metus, 2009-ųjų rudenį Pran­cūzijoje, mažame Arso kaimelyje, vyko rekolekcijos, į kurias susirinko 1200 kunigų iš 78 šalių. Ši knyga atsirado iš pagrindinio rekolekcijų vedėjo - kardinolo Christopho Schönborno apmąstymų.
Su humoru, švelnumu ir pagarba išmintingai aptardamas pašaukimo tarnystei, gailestingumo, maldos, Eucharistijos, misijos temas, taip pat ir Marijos vaidmenį kunigo gyvenime, kardinolas Schönbornas apmąsto kunigystę ne tik remdamasis giliomis teologinėmis įžvalgomis, bet ir savo, kaip ganytojo, patirtimi, taip pat kitų asmeniniais liudijimais. Jis kreipiasi į kunigus, kurie kartu su juo gali atpažinti savo džiaugsmus, skausmą, kylančius klausimus, išgyvenamas kovas.
Kardinolas Christophas Schön­bornas (g. 1945) - Vienos arki­vyskupas ir Austrijos Vyskupų Konferencijos pirmininkas

Parašykite atsiliepimą apie "Džiaugsmas būti kunigu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džiaugsmas būti kunigu, kurią skaitytojams dovanoja Christoph Schonborn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Christoph Schonborn su knyga Džiaugsmas būti kunigu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džiaugsmas būti kunigu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christoph Schonborn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džiaugsmas būti kunigu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Džiaugsmas būti kunigu" perkama kartu