⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džiaugsmo knyga

2022-11-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiaugsmo knyga" aprašymas


 „Džiaugsmo knygoje“ rasite dviejų iškiliausių šiandienos pasaulio dvasinių lyderių apmąstymus apie tamsą ir kančią, džiaugsmą ir meilę, viltį ir tikėjimą.


Apie gali kalbėtis du autoritetingiausi dvasiniai mokytojai, Nobelio taikos premijos laureatai? Jie abu iškentė daugiau nei penkiasdešimt tremties, smurto ir priespaudos metų. Tačiau būtent šie išgyvenimai padėjo į pasaulį žvelgti atpažįstant jame džiaugsmą. Jo Šventenybė Tibeto dvasinis lyderis Dalai Lama ir arkivyskupas Desmondas Tutu susitinka Jo Šventenybės rezidencijoje Dharamsaloje, Indijoje. Minėdami Dalai Lamos  aštuoniasdešimtmetį jie leidžiasi į polemiką apie aktualiausius šiandienos pasaulio klausimus. Prie jų prisijungęs nuolatinis arkivyskupo palydovas rašytojas Douglasas Adamsas tapo šio susitikimo kronikininku - taip atsirado „Džiaugsmo knyga“.


Žvelgdami į savo gyvenimo istoriją, jie ieškojo atsakymų į klausimą, kaip išsaugoti džiaugsmą kančioje. Per juoko, ašarų ir susikaupimo kupiną savaitę dvasiniai lyderiai dalinosi savo gyvenimo istorijomis, pasakojo apie netekltis, asmeninius išgyvenimus ir religijąs. „Džiaugsmo knyga“ – neeilinė galimybė kartu praleisti savaitę su dviem iškiliausiais šių dienų dvasiniais autoritetais ir pasiklausyti jų pamąstymų ir pasvarstymų.


Pokalbiuose Dalai Lama ir Desmondas Tutu ieško atsakymo, kokia yra tikrojo džiaugsmo prigimtis ir kas trukdo jį pasiekti. Čia atvirai mąstoma apie baimę, stresą, pyktį, ligas ir mirtį  – tai temos, kurios svetimos džiaugsmo apibrėžimui, tačiau yra nepaprastai svarbios tikram jo pažinimui. Abu jie remiasi ne tik savo dvasine patirtimi, bet pateikia ir kasdienio gyvenimo bei mokslo argumentus ir taip sukurdami aštuonių džiaugsmo stulpų teoriją. Arkivyskupas niekada nelaikė savęs šventuoju, o Dalai Lama mano esąs paprasčiausias vienuolis, tad „Džiaugsmo knyga“ – tai atviras pasakojimas apie paprastų žmonių patiriamas žemiškas kančias ir džiaugsmus.


„Pasauliui džiaugsmo ir užuojautos reikia labiau nei bet kada anksčiau – kas geriau nei arkivyskupas Tutu ir Dalai Lama mums parodys kaip to pasiekti. Ši graži knyga kviečia mus į jų draugystės kelionę ir dovanoja mums jų išmintį. Tai vilties ir meilės šviesulys šiame pasaulyje.“

Ričardas BransonasVertė Jovita Groblytė-HazarikaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džiaugsmo knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Dalai Lama, Desmond Tutu, Douglas Abrams pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Džiaugsmo knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Džiaugsmo knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Džiaugsmo knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Džiaugsmo knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalai Lama, Desmond Tutu, Douglas Abrams tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Džiaugsmo knyga" perkama kartu