0

Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 8x11, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9955-06-156-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas

"Džiaugsmo žodžiai" yra ramybės kupina knygelė, kurioje pateikiama didžiausių pasaulio optimistų išmintis. Nuolatos ją skaitydami praskaidrinsite kasdienybę.


Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė.

Parašykite atsiliepimą apie "Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu