BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Aušra

Liuks knyga! Mano Jokūbui labai patiko. Sakė norėtų daugiau tokių knygų.


2022-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve" aprašymas

Ši knygų serija – tai painūs Lietuvos istorijos detektyvai ir paslaptys, kurias tiria ir nagrinėja du smalsūs ir žingeidūs šuniukai – skalikas LItas ir mišrūnas Centas. Įsikūrę vienoje Vilniaus senamiesčio palėpių, po pamokų ar būrelių, jie "imasi reikalų".

Kadangi mūsų herojai yra šiuolaikiniai šunes, tyrimams naudoja ne tik detektyvo lupą, mikroskopą ar teleskopą, Google paieškos sistemą (tuomet Litas tampa e-Litu, o Centas e-Centu), tačiau ir savos gamybos Laiko Mašiną vardu Akė Matakė+ su super-hyper-mega-makro-mikro-tele-bele objektyvu ir pasiklausymo įrenginiu Didžioji Ausis-1.

Istorijų pasakojimai šmaikštūs, lengvai skaitomi bet kurio amžiaus vaikų (ir suaugėlių), praturtinti ne tik naujausiais "šuniukiškais" anekdotais, bet ir sudėtingais (kaip ir Lietuvos istorija) kryžiažodžiais. Tiesa, kas atidžiai perskaitys knygą, tas juos išspręs lengvai.

Pirmoji detektyvinė istorija nagrinėja džinsų sukūrimo paslaptis. Pasirodo, pirmuosius džinsus sukūrė iš Rygos uosto į Ameriką emigravęs Jokūbas Deivis. Kalifornijoje susipažinęs su audinių pardavėju Leviu Straussu, jie įkūrė pirmąjį Pasaulyje džinsų fabrikėlį. Džinsai buvo užpatentuoti Levio vardu, nes Jokūbas neturėjo pinigų... Tai buvo beveik prieš 150 metų, o šiandien džinsai yra pats populiariausias drabužis žmonijos istorijoje.

Tačiau kur čia detektyvas? Kur Lietuvos istorijos paslaptys? Litas ir Centas sužino, kad... kad...

Visas šio detektyvo paslaptis – kas yra aukso karštligė, rokenrolas, litvakai, Konstitucija, kokie žirgai pavaizduoti ant odinės etiketės, kodėl džinsų sagos metalinės, kam reikalingos kniedės ir mažoji penktoji kišenė, ką reiškia varnelė ant užpakalinės kišenės, o svarbiausia – kaip džinsai atvėrė mums kelią į laisvę ir kuo jie kvepia, sužinosite perskaitę šią knygą. Padažu! T.y., pažadu...

Šį knyga „Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve“ yra super-interaktyvi. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad QR kodų pagalba galime žiūrėti ne tik viršelyje integruotą knygos ištraukos video įrašą (įrašytas Nacionalinės bibliotekos studijoje), bet ir vidiniuose knygos puslapiuose QR kodukai leis skaitytojui išmaniojo telefono pagalba papulti į filmą, koncertą ar tautinių patiekalų aprašymą, paaiškins sudėtingesnius ar mažiau žinomus terminus, reiškinius ar pan. Todėl šią knygą vadiname edukacine, istorine ir kultūrine.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Liuks knyga! Mano Jokūbui labai patiko. Sakė norėtų daugiau tokių knygų.

2021-05-21

Labai įdomi ir tikrai labai nestandartinė knyga vaikams. Skaitant ją nuobodžiauti nebus kada, spręsite mįsles kartu su knygos veikėjais.

Parašykite atsiliepimą apie "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve", kurį pristato Gintaras Kaltenis. Siūlome ne tik išsamų "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintaras Kaltenis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sek Lietuvos istorijos pėdsakais. Detektyvai Litas ir Centas imasi darbo. Džinsai kvepiantys laisve" perkama kartu