Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Džiokeriai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7,00 € (78%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-29 Danutė

Labai įtraukianti ir nenuobodi knyga .Įdomu būtų atsekti veikėjų prototipus, tačiau nepavyksta. Ačiū už knygą


2022-05-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiokeriai" aprašymas

Knyga „Džiokeriai“ – iki drastiškumo tikroviškas rašytojo Algimanto Kaminsko pasakojimas apie lietuvių tautos kelią į laisvę, kuris buvo sudėtingesnis ir komplikuotesnis, negu daugumai andai svajonėse ir planuose atrodė.

Perėjimas iš pagverusio tarybinio socializmo į laukinį lietuviškąjį kapitalizmą pakeitė visų žmonių gyvenimą: vieni, lipdami per kitų galvas, praturtėjo, kiti nuskurdo ir degradavo. Autoriaus vaizduojami praturtėjusieji – nei balti, nei juodi, nei teigiami, nei neigiami, tiesiog visų žmogiškų bruožų asmenybės, patekusios į permainų verpetą. Kūrybiškumas ir išradingumas pasireiškia ne vien geruose darbuose.

Ryškus autoriaus apgailestavimas dėl šalies valdžios, neturinčios dvasinio aristokratizmo, be kurio neįmanomas ir piliečių patriotizmas.

Vienas pagrindinių romano personažų – kuilys Kaizeris, nulėmęs sėkmingą vieno pagrindinio herojaus gyvenimo kelią. Kas ieškos prototipų, jų suras apsčiai.


  • Autorius: Algimantas Kaminskas
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094320392

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-29

Labai įtraukianti ir nenuobodi knyga .Įdomu būtų atsekti veikėjų prototipus, tačiau nepavyksta. Ačiū už knygą

Parašykite atsiliepimą apie "Džiokeriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Džiokeriai", Algimantas Kaminskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Kaminskas su knyga "Džiokeriai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Džiokeriai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Kaminskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Džiokeriai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Džiokeriai" perkama kartu