0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džiugioji Velykų žinia

4,14 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.14 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiugioji Velykų žinia" aprašymas

Knyga "Džiugioji Velykų žinia" skirta 5-10 metų vaikams.

Angela Burrin gimė Anglijoje, bet gyvena ir dirba JAV, Merilende. Kelių knygų autorė, anksčiau dirbusi mokytoja, šiuo metu vadovauja tarnystei kalėjimuose. Maria Cristina Lo Cascio iliustracijos jau puošia daugiau nei 30 knygų. Ji yra trijų dukterų mama ir vadovauja iliustratorių mokyklai Turine, Italijoje.

„Aš gyvas. Aš myliu tave. Aš visuomet esu su tavimi.“
Štai tokią Jėzaus žinią praneša ši meniškai iliustruota knyga, apsakanti Šv. Velykų įvykius. Pats Jėzus „pasakoja“ apie savo garbingą prisikėlimą ir apie įspūdingus dalykus, kurie nutiko Jo mokiniams po Velykų. Vaikai sužinos, kokį regėjimą matė Petras, kodėl apako Paulius ir kaip Pilypas atsidūrė etiopo vežime. Ši knyga kalba apie tikrąją Šv. Velykų prasmę ir Jėzaus mums laimėtą naują gyvenimą.


Parašykite atsiliepimą apie "Džiugioji Velykų žinia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džiugioji Velykų žinia", kurį parašė Angela M. Burrin. Siūlome ne tik išsamų "Džiugioji Velykų žinia" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Angela M. Burrin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džiugioji Velykų žinia". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džiugioji Velykų žinia" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džiugioji Velykų žinia" perkama kartu