0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Džnana joga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Džnana joga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Džnana joga" aprašymas

Įkvepianti svamio Vivekanandos asmenybė XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje buvo puikiai žinoma tiek Indijoje, tiek Amerikoje. Indų vienuolis staiga išgarsėjo 1893 – iųjų Čikagos religijų parlamente, kuriame jis atstovavo hinduizmui.
Puikus Vakarų ir rytų kultūrų išmanymas, dvasinis įžvalgumas, išraiškinga kalba, nuoseklus dėstymas, atjauta, turtinga asmenybė ir fizinis jo grožis palenkė daugelio amerikiečių širdis. Žmonės susižavėję su meile prisimena šią asmenybę net tada, kai buvo susitikę tik kartą, prieš penkiasdešimt metų...

Per trisdešimt devynerius savo gyvenimo metus (1863-1902), iš kurių tik dešimt buvo skirti visuomeniniam gyvenimui, jis paliko keturis kūrinius: Džnana joga, Bhakti joga, Karma joga ir Radža joga. Jie visi yra tapę hinduizmo filosofijos klasika.
Iš anglų k. vertė Neringa Jagelavičiūtė–Teišerskienė


  • Autorius: Swami Vivekananda
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050448

Parašykite atsiliepimą apie "Džnana joga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džnana joga, kurią skaitytojams dovanoja Swami Vivekananda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Swami Vivekananda su knyga Džnana joga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džnana joga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Swami Vivekananda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džnana joga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Džnana joga" perkama kartu