0
Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)
7.39 InStock

Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 7,39 €
Knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)

  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9789955477266

7.39 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Tikrajam Džonatanui Žuvėdrai, kuris gyvena kiekviename mūsų."


Tai naujas, papildytas laikui nepavaldžios klasikinės apysakos "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" leidimas su iki šiol neskelbtu ketvirtu skyriumi ir Ričardo Bacho pabaigos žodžiu.Ši istorija skirta žmonėms, kurie klauso savo širdies ir kuria taisykles patys, žmonėms, kurie mėgaujasi siekdami tobulybės, net jei tobulas darbas skirtas vien sau, žmonėms, kurie supranta, jog gyvenimas ir pasaulis-toli gražu ne vien tai, ką regi akys. Novatoriškas, vaizdą ir žodj vienijantis kūrinys atgyja naujam gyvenimui.Ričardas Bachas yra parašęs dvidešimt knygų, tarp jų - ir Iliuzijas, Viena ir Tiltą per amžinybę. Džonatanas Livingstonas Žuvėdra, ketvirtoji jo knyga, dvejus metus buvo laikraščio New York Times perkamiausių knygų sąraše, ji žavi skaitytojus jau kelis dešimtmečius.

Bachas tarnavo JAV karinėse oro pajėgose naikintuvo pilotu, paskui skraidė savo malonumui, skraidino pramogautojus, buvo lėktuvų mechanikas. Dabar jo aistra - hidroplanai.

Jo tinklalapis www.richardbach.com.


Fotografas Raselas Mansonas lėktuvus pradėjo fotografuoti dar būdamas jaunuolis. Nuo to laiko skraidymas ir fotografija yra jo aistra. Parašė knygą / dangų: kodėl lakūnai skraido ir sukūrė jai nuotraukas, yra DVD 66-asis oro kelias autorius ir leidėjas. Mansono aviacinės tematikos nuotraukų yra privačiose ir muziejų kolekcijose, jų taip pat galima pamatyti apsilankius tinklapyje www.russellmunson.com. Fotografuoja iš savo "Aviat Husky" lėktuvo.Iš anglų kalbos vetė Jovita Liutkutė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu