0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)


2021-04-30 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)" aprašymas
"Tikrajam Džonatanui Žuvėdrai, kuris gyvena kiekviename mūsų."


Tai naujas, papildytas laikui nepavaldžios klasikinės apysakos "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra" leidimas su iki šiol neskelbtu ketvirtu skyriumi ir Ričardo Bacho pabaigos žodžiu.Ši istorija skirta žmonėms, kurie klauso savo širdies ir kuria taisykles patys, žmonėms, kurie mėgaujasi siekdami tobulybės, net jei tobulas darbas skirtas vien sau, žmonėms, kurie supranta, jog gyvenimas ir pasaulis-toli gražu ne vien tai, ką regi akys. Novatoriškas, vaizdą ir žodj vienijantis kūrinys atgyja naujam gyvenimui.Ričardas Bachas yra parašęs dvidešimt knygų, tarp jų - ir Iliuzijas, Viena ir Tiltą per amžinybę. Džonatanas Livingstonas Žuvėdra, ketvirtoji jo knyga, dvejus metus buvo laikraščio New York Times perkamiausių knygų sąraše, ji žavi skaitytojus jau kelis dešimtmečius.

Bachas tarnavo JAV karinėse oro pajėgose naikintuvo pilotu, paskui skraidė savo malonumui, skraidino pramogautojus, buvo lėktuvų mechanikas. Dabar jo aistra - hidroplanai.

Jo tinklalapis www.richardbach.com.


Fotografas Raselas Mansonas lėktuvus pradėjo fotografuoti dar būdamas jaunuolis. Nuo to laiko skraidymas ir fotografija yra jo aistra. Parašė knygą / dangų: kodėl lakūnai skraido ir sukūrė jai nuotraukas, yra DVD 66-asis oro kelias autorius ir leidėjas. Mansono aviacinės tematikos nuotraukų yra privačiose ir muziejų kolekcijose, jų taip pat galima pamatyti apsilankius tinklapyje www.russellmunson.com. Fotografuoja iš savo "Aviat Husky" lėktuvo.Iš anglų kalbos vetė Jovita Liutkutė

  • Autorius: Richard Bach
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477266

Parašykite atsiliepimą apie "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi), kurią skaitytojams dovanoja Richard Bach. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Bach su knyga Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Bach. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Džonatanas Livingstonas Žuvėdra (su anksčiau neskelbtu ketvirtu skyriumi)" perkama kartu