0

Pirkėjų atsiliepimai

Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)" aprašymas

„Džonis ir bomba“ - trečioji pasaulinio garso rašytojo Terry Pratchett trilogijos knyga, kurioje Džonis Maksvelas ir jo draugai, atsitiktinai atradę būdą keliauti laiku, vėl niekam neleidžia nuobodžiauti. Kartu su draugais jis randa būdą keliauti laiku ir patenka į 1941 m., į tą dieną, kai vokiečiai rengiasi bombarduoti jo gimtąjį miestą. Originali kelionių laiku transporto priemonė – girgždantis kvaištelėjusios ponios vežimėlis – ir daug keistų aplinkybių lemia, kad pasivaikščiojimas po praeitį pasirodo ne toks jau paprastas. Po pirmosios išvykos paaiškėja, kad praeityje liko Džonio draugas, tad tenka leistis į dar vieną žygį ir bandyti jį išgelbėti.
Kulminacija artėja raketos greičiu. Džonis vis daugiau sužino apie skirtingas laiko dimensijas ir pabando šias žinias pritaikyti. Jis iš visų jėgų stengiasi dėl draugo, bet nežinia, ar pavyks pakeisti istoriją ir nuo sunaikinimo išgelbėti miestą.

Pirmąją trilogijos knygą „Tik tu gali išgelbėti žmoniją“ leidykla „Bonus Animus“ išleido 2011 m., o antrąją „Džonis ir mirusieji“ – 2013 m.

Šios knygos autorius Terry Pratchett – šiuolaikinis britų rašytojas, kurį išgarsino jumoristinių knygų serija "Plokščiasis pasaulis“ ("Discworld“). Pasaulinį pripažinimą pelnė T. Pratchetto knygos vaikams ir paaugliams, už kurias rašytojas įvertintas daugybe prizų ir bene aukščiausiu profesiniu apdovanojimu – "Carnagie Medal“.
T. Pratchetto vardas literatūriniame pasaulyje seniai tapo kokybės ženklu ne tik jo gerbėjams, kurie skaičiuojami šimtais milijonų, bet ir literatūros kritikams, kurie paprastai raukosi pamatę fantasy ir mokslinės fantastikos knygas. Tai patvirtina ir kelios monografijos apie jo kūrybą, iš kurių paminėtina 2000 m. pasirodžiusi knyga „Terry Pratchettas. Įvadas į literatūrą“, kurioje surinkta tik nedidelė dalis jo kūrybai skirtų esė. Už įnašą į literatūrą rašytojas apdovanotas Didžiosios Britanijos Imperijos ordinu, o 2009 m. karalienė Elžbieta II-oji įšventino jį į riterius, tad dabar jis – seras Terencas Davidas Džonas Pratchettas.
Rašytojo populiarumą patvirtina statistika, kuria remiantis T. Pratchettas buvo skaitomiausias XX a. pabaigos rašytojas Didžiojoje Britanijoje. Iš viso pasaulyje parduota daugiau nei 70 mln. šio rašytojo knygų, išleistų 37 kalbomis. Į 2003 m. BBC sudarytą 200 geriausių knygų sąrašą pateko net 15 T. Pratchetto knygų.

Iš anglų kalbos vertė Elena Macevičiūtė

  • Autorius: Terry Pratchett
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754336

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)", Terry Pratchett. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Terry Pratchett su knyga "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Terry Pratchett. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Džonis ir bomba (3-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga)" perkama kartu