0

Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų

Informacija

Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9785415024063

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų" aprašymas
Tai jau trečiasis fotografo Algimanto Aleksandravičiaus serijos, skirtos Lietuvos regionams, jų istorijai, kultūrai ir žmonėms įamžinti, albumas.

"Klausa priartino, regėjimas paveldėjo matymą – Dievulis pavedėjo – vaizdu išpažinau save ir išsipasakojau."
Algimantas Aleksandravičius

Parašykite atsiliepimą apie "Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Aleksandravičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Aleksandravičius su knyga Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Aleksandravičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dzūkija - išskaityta iš Dzievulio drabnų raštų" perkama kartu