0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 13 SoldOut
Knygos "ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija" aprašymas

Knygoje pateikta medžiaga skirta siekiantiems įgyti ECDL pažymėjimą. Tai puiki vaizdinė mokymosi priemonė rengiantis laikyti testus pagal 4.0 ir 5.0 ECDL programų versijas.

Knyga pirmiausia yra skirta asmenims, norintiems mokytis ir laikyti ECDL testus, dirbant Microsoft Windows 7 operacinėje sistemoje ir interneto naršyklėmis, Microsoft Office 2010 paketo lietuviškos versijos programomis. Knygoje taip pat pateikta medžiaga rengiantis laikyti e-Guardian testą.Parašykite atsiliepimą apie "ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija, kurią skaitytojams dovanoja Dainius Dulinskas, Jolanta Dulinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dainius Dulinskas, Jolanta Dulinskienė su knyga ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Dulinskas, Jolanta Dulinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "ECDL 5.0 visiems. Lietuviška programų versija" perkama kartu