-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Edeno išrinktieji

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Edeno išrinktieji" aprašymas

Jaudinanti ir šiurpą kelianti antroji distopijos „Edeno vaikai“ dalis „Edeno išrinktieji“ tęsia uždaro Edeno miesto istoriją. Dviejų merginų gyvenimai pasikeis neatpažįstamai, tačiau ar nuo to joms bus lengviau?

Dvi mergaitės, du likimai.
Jarou – išrinktoji, ji priklauso Edeno elito grupei ir yra vienos galingiausių bei svarbiausių Edeno moterų duktė. Specialioje elitinėje „Ažuolų“ mokykloje besimokanti Jarou galėtų sugadinti gyvenimą bet kam, kas pasipainios jai po kojų. O kol kas jos gyvenimas tiesiog vienas pašėlęs vakarėlis po kito. Taip buvo iki tol, kol ji sutiko nepaprastą mergaitę alyviniais plaukais – Lark.

Rovena visą gyvenimą bėga ir slapstosi. Ji yra nelegalus antras vaikas šeimoje. Griežtai prižiūrimame pasaulyje, jos egzistavimas laikomas grėsme visuomenei. Tokie vaikai dažniausiai sulaukia mirties. Po to, kai Rovenos tėvas išdavė šeimą, o mama buvo nužudyta vyriausybės, Rovena atranda visą miestą žmonių, tokių kaip ji. Pagaliau ji pasijunta saugi savotiškame požeminiame rezervate, kur išsaugotas ir paskutinis šioje Žemėje medis. Čia Rovena sutinka ir drąsųjį Laklaną, kuris tampa daugiau nei draugu. Tačiau netrukus merginą sugauna vyriausybė. Nuo tada niekas nieko apie Roveną nežino.

Šios dvi visiškai skirtingos mergaitės randa kai ką, kas jas sieja. Užplūdę prisiminimai jų gyvenimus pakeis dramatiškai. Net ir dirbtinio intelekto valdomas miestas, kuriame žmonės gyvena, kol bus atkurtas visiškai sunykęs išorinis pasaulis, nebebus toks pat.

Jei jums patiko „Divergentė“ ar „Bado žaidynės“, mėgausitės ir „Edeno išrinktaisiais“.

Joey Graceffa (g. 1991 m.) – itin populiarus vaizdo platformos Youtube kūrėjas, rašytojas, prodiuseris ir dainininkas. Youtube jis publikuoja savo kasdienio gyvenimo ir jo žaidžiamų vaizdo žaidimų įrašus. Jo memuarai „In Real Life“ ir pirmoji Edeno serijos dalis „Edeno vaikai“ tapo New York Times bestseleriais ir sulaukė milžiniško populiarumo. Po to autorius sukūrė istorijos tęsinį „Edeno išrinktieji", o angliškai jau išleista ir trečioji serijos dalis „Edeno maištininkai“ (Rebels of Eden)
Jis kūrė antgamtinių nuotykių serialą Storytellers, kuriame pats ir vaidino. Šio serialo kūrimą finansavo sutelktinio finansavimo Kickstarter platformos vartotojai. Už serialą autorius pelnė apdovanojimą Streamy. Sukūrė tris siurrealistinės realybės šou Escape the Night sezonus.
J. Graceffa taip pat kuria aksesuarus ir interjero detales, remia įvairias labdaros organizacijas.
Autorius gimė Bostone, šiuo metu su savo partneriu Danieliu ir trimis šunimis gyvena Los Andžele.

Iš anglų kalbos vertė Aistis Kelertas


  • Autorius: Joey Graceffa
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233193

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Edeno išrinktieji"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Edeno išrinktieji", kurį pristato Joey Graceffa. Siūlome ne tik išsamų "Edeno išrinktieji" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Joey Graceffa. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Edeno išrinktieji". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Edeno išrinktieji" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Edeno išrinktieji" perkama kartu