Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Edeno maištininkai

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Edeno maištininkai" aprašymas

Paskutiniojoje, trečiojoje, distopijos dalyje „Edeno maištininkai“ iš izoliuoto Edeno miesto pabėgusi Rovena stengsis bet kokia kaina į jį sugrįžti – tam, kad išgelbėtų civilizaciją nuo gresiančios pražūties.

Šiandien Rovena dienas leidžia Harmonijoje – tai tvarus, aplinkai draugiškas pasaulis už Edeno ribų. Apie merginos egzistavimą Edeno visuomenės gyventojai nė nenutuokia – bent jau Rovena apie tai iki šiol nieko nežino. Tačiau ir čia ji negali būti rami. Nors Harmonijoje, šiame laukiniame rojaus kampelyje, draudžiama net mąstyti apie uždarą Edeno civilizaciją, Rovena negali pamiršti ten likusių artimųjų.

Ne vieną mėnesį vienatvėje gamtoje gyvenusiai Rovenai netikėtas įvykis primena apie Edene likusius artimus žmones ir paskatina ją veikti. Padedama bičiulių, ji ismunka į miestą - pasirodo padėtis čia dar blogesnė, negu jai išvykstant. Pilietinio karo draskomame Edene Rovena ir jos draugai suvienys jėgas su antraisiais vaikais bei kitais maištininkais. Kovodami dėl savo gyvybės, jie nulems žmonijos ir nykstančios planetos ateitį.

Edenas – tai genialaus mokslininko bandymas išsaugoti žemiškos civilizacijos likučius. Mieste griežtai laikomasi vieno vaiko politikos, o visi antrieji šeimos vaikai pasmerkiami mirčiai. Toks likimas laukė ir Rovenos – ji negalėjo turėti draugų, lankyti mokyklos ir mėgautis ramiu kadieniu gyvenimu. „Edeno trilogija“ – tai įtempta, stauigių siužeto vingių kupina epopėja apie merginos pastangas išgyventi ir išgelbėti trapų pasaulį nuo visiško sunaikinimo. Knyga „Edeno maištininkai“ – intriguojanti šios istorijos pabaiga.

Interneto vartotojai Joey Graceffa geriausiai pažįsta kaip socialinio tinklo „YouTube“ turinio kūrėją. Būtent čia kuriami vaizdo įrašai garsina šį aktorių ir prodiuserį. 9 mln. sekėjų platformoje turinčio vyro autobiografija „In Real Life: My Journey to a Pixelated World“ ir „Edeno trilogijos“ knygos vos pasirodžiusios tapo „The New York Times“ bestseleriais. 2013 m. jis bendro finansavimo platformoje gavo lėšų filmo „The Storytellers“ kūrimui, tapo pagrindiniu jo aktoriumi ir už tai pelnė „Streamy Award“ prizą.

Iš anglų kalbos vertė Aistis Kelertas


  • Autorius: Joey Graceffa
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233841

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Edeno maištininkai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Edeno maištininkai", kurį pristato Joey Graceffa. Siūlome ne tik išsamų "Edeno maištininkai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Joey Graceffa. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Edeno maištininkai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Edeno maištininkai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Edeno maištininkai" perkama kartu