0

Edeno vaikai

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Edeno vaikai

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786098233780

2020-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jaunosios „YouTube“ žvaigždės debiutinis romanas „Edeno vaikai“ – distopija apie merginą, kuri negali laisvai gyventi ateities pasaulyje.


Raveną kamuoja kitokie klausimai nei kylantys kiekvienam vaikui ar paaugliui. Ji – antras šeimos vaikas, o jos visuomenėje tai yra mirties nuosprendis. Dėl poreikio kontroliuoti gimstamumą, Ravena yra beteisė ir nelegali pasaulio gyventoja, kuri niekada nelankys mokyklos ir niekada nesusiras draugų. Tačiau svarbiausia tai, jog mergina niekada negaus ypatingųjų akių implantų, kurie suteikiami tik tikriesiems legaliems Edeno gyventojams. Ši savybė ją iškart išduotų Centro vyriausybės nariams, vos tik mergina žengtų žingsnį už saugaus namų, kuriuose slepiasi, slenksčio.


Ravena gyvena Edeno pasaulyje – tai izoliuota oazė, supama negyvenamos užterštos Žemės. Žmogaus sukelta ekologinė katastrofa nuo paviršiaus nušlavė visus augalus ir gyvūnus, ir tik genialaus mokslininko dėka pavyko išsaugoti trupinėlį civilizacijos likučių. Edene likusi negausi žmonių populiacija dabar priversta laukti tūkstančius metų, kol galinga kompiuterinė programa Ekopanas sutvarkys katastrofos padarinius ir padarys Žemės paviršių vėl gyvenamą.


Praėjo jau šešiolika metų, kai šeima slepia Raveną. Trokšdama išvysti kaip atrodo išorinis pasaulis ji suplanuoja pabėgimą, pažadėdama sau, jog tai tebus trumpas apsižvalgymas. Šis vienos nakties nuotykis neturėjo užtrukti... Prieš merginos akis atsiveria egzotiškas pasaulis, kuris, pasirodo, yra priešiškas ir nesaugus. Ravena tampa persekiojama nusikaltėle.


Knygos autorius Joey Graceffa – populiarus socialinių tinklų veikėjas, skaitmeninio turinio kūrėjas, aktorius ir prodiuseris. Jį išgarsino jo vaizdo tinklaraščiai, talpinami YouTube kanale. Jo atsiminimai „In Real Life“ tapo „The New York Times“ bestseleriu, panašiai sėkmei pasmerkta ir jo Edeno distopijų serija. Vaikinas ne tik šmėžuoja internete ir socialiniuose tinkluose. Jis taip pat vadovauja juvelyrikos ir gyvenimo būdo prekės ženklui „Crystal Wolf“.


Autorius teigia, kad šios knygos idėja jo mintyse sukosi keletą metų. „Viskas prasidėjo nuo trumpametražio filmo idėjos. Visą scenarijų turėjau savo galvoje, tereikėjo jį perkelti ant popieriaus. Puikus jausmas kai nuo mažos atskiros scenos pereinama į viso įsivaizduojamo pasaulio konstravimą… Sunku patikėti, kad sukūriau savo mylimiausio paauglystės žanro kūrinį pats“, – pasakoja autorius. Jis svajoja, kad vieną dieną jo kūriniai taps ekranizuoti kaip „Bado žaidynės“ ar kiti to paties žanro romanai. 


Vertė Aistis Kelertas


Antroji knygos dalis „Edeno išrinktieji“

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu