0

Edeno vaikai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Edeno vaikai

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786098233780

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Edeno vaikai" aprašymas

Jaunosios „YouTube“ žvaigždės debiutinis romanas „Edeno vaikai“ – distopija apie merginą, kuri negali laisvai gyventi ateities pasaulyje.


Raveną kamuoja kitokie klausimai nei kylantys kiekvienam vaikui ar paaugliui. Ji – antras šeimos vaikas, o jos visuomenėje tai yra mirties nuosprendis. Dėl poreikio kontroliuoti gimstamumą, Ravena yra beteisė ir nelegali pasaulio gyventoja, kuri niekada nelankys mokyklos ir niekada nesusiras draugų. Tačiau svarbiausia tai, jog mergina niekada negaus ypatingųjų akių implantų, kurie suteikiami tik tikriesiems legaliems Edeno gyventojams. Ši savybė ją iškart išduotų Centro vyriausybės nariams, vos tik mergina žengtų žingsnį už saugaus namų, kuriuose slepiasi, slenksčio.


Ravena gyvena Edeno pasaulyje – tai izoliuota oazė, supama negyvenamos užterštos Žemės. Žmogaus sukelta ekologinė katastrofa nuo paviršiaus nušlavė visus augalus ir gyvūnus, ir tik genialaus mokslininko dėka pavyko išsaugoti trupinėlį civilizacijos likučių. Edene likusi negausi žmonių populiacija dabar priversta laukti tūkstančius metų, kol galinga kompiuterinė programa Ekopanas sutvarkys katastrofos padarinius ir padarys Žemės paviršių vėl gyvenamą.


Praėjo jau šešiolika metų, kai šeima slepia Raveną. Trokšdama išvysti kaip atrodo išorinis pasaulis ji suplanuoja pabėgimą, pažadėdama sau, jog tai tebus trumpas apsižvalgymas. Šis vienos nakties nuotykis neturėjo užtrukti... Prieš merginos akis atsiveria egzotiškas pasaulis, kuris, pasirodo, yra priešiškas ir nesaugus. Ravena tampa persekiojama nusikaltėle.


Knygos autorius Joey Graceffa – populiarus socialinių tinklų veikėjas, skaitmeninio turinio kūrėjas, aktorius ir prodiuseris. Jį išgarsino jo vaizdo tinklaraščiai, talpinami YouTube kanale. Jo atsiminimai „In Real Life“ tapo „The New York Times“ bestseleriu, panašiai sėkmei pasmerkta ir jo Edeno distopijų serija. Vaikinas ne tik šmėžuoja internete ir socialiniuose tinkluose. Jis taip pat vadovauja juvelyrikos ir gyvenimo būdo prekės ženklui „Crystal Wolf“.


Autorius teigia, kad šios knygos idėja jo mintyse sukosi keletą metų. „Viskas prasidėjo nuo trumpametražio filmo idėjos. Visą scenarijų turėjau savo galvoje, tereikėjo jį perkelti ant popieriaus. Puikus jausmas kai nuo mažos atskiros scenos pereinama į viso įsivaizduojamo pasaulio konstravimą… Sunku patikėti, kad sukūriau savo mylimiausio paauglystės žanro kūrinį pats“, – pasakoja autorius. Jis svajoja, kad vieną dieną jo kūriniai taps ekranizuoti kaip „Bado žaidynės“ ar kiti to paties žanro romanai. 


Vertė Aistis Kelertas


Antroji knygos dalis „Edeno išrinktieji“

Parašykite atsiliepimą apie "Edeno vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinė fantastika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Edeno vaikai, kurią skaitytojams dovanoja Joey Graceffa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joey Graceffa su knyga Edeno vaikai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Edeno vaikai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joey Graceffa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Edeno vaikai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Edeno vaikai" perkama kartu