0

Edita Štein. Maldos moteris

5,99 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Edita Štein. Maldos moteris

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786099543376

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Edita Štein. Maldos moteris" aprašymas

Edita Štein paskelbta šventąja 1998 m., ji yra Europos globėja ir viena svarbiausių mūsų laiko šventųjų.


Pirmoje šios knygos dalyje pristatomas Editos Štein gyvenimas, žvelgiant už gerai žinomų apibūdinimų: žydė, filosofė, karmelitė, Aušvico auka. Pamatysime, kad visos jos mintys ir veiksmai buvo nukreipti į tiesos ieškojimą ir Dievo valios priėmimą, net jei tai vedė į visišką savęs dovanojimą. Antroje knygos dalyje, remiantis Editos raštais, atskleidžiama jos meilė Jėzui ir Mergelei Marijai, Senojo Testamento veikėjams ir šventiesiems, taip pat pateikiamos jos įžvalgos apie Šventąjį Raštą ir Eucharistiją, turtingą Bažnyčios dvasinį paveldą ir tykų Dievo buvimą mūsų viduje. Edita Štein yra puiki bendrakeleivė einantiems krikščioniškojo gyvenimo keliu - ji drąsos ir įkvėpimo sėmėsi maldoje, tame kasdieniame pokalbyje su Dievu, kad, Editos žodžiais tariant, galėtų „eiti į pasaulį ir nešti į jį dieviškąjį gyvenimą".


"Dvasinė Editos Štein patirtis yra iškalbingas neeilinio vidinio atsinaujinimo pavyzdys. Jauna moteris ieškodama tiesos tapo šventąja ir kankine, tyliai veikiant dieviškajai malonei. Kryžiaus Teresė Benedikta ir šiandien mums iš dangaus kartoja jos gyvenimą nulėmusius žodžius: „Aš niekuo nesigirsiu, nebent mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kryžiumi."


Iš šv. Jono Pauliaus II pamokslo skelbiant Editą Štein šventąją


Iš vokiečių kalbos vertė Ieva Venskevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Edita Štein. Maldos moteris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Edita Štein. Maldos moteris, kurią skaitytojams dovanoja Joanne Mosley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joanne Mosley su knyga Edita Štein. Maldos moteris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Edita Štein. Maldos moteris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joanne Mosley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Edita Štein. Maldos moteris palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Edita Štein. Maldos moteris" perkama kartu