⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys

Kaina: 12,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys" aprašymas

Menininkas Eduardas Jonušas Neringoje, Nidoje, pragyveno daugiau kaip keturiasdešimt savo gyvenimo metų.
Knygoje „Eduardas Jonušas: vaizdai ir mintys" spausdinamos ištraukos iš jo prisiminimų „Likimo spąstuose". Taip pat kolegos dailininkai, rašytojai, leidėjai, mokslininkai - Eduardo bičiuliai - prisimena įspūdingus susitikimus su šiuo menininku, pabrėždami jo širdies dosnumą, jautrumą grožiui ir nepakantumą blogiui.

Knyga „Eduardas Jonušas: vaizdai ir mintys" iliustruota Eduardo paveikslais ir nuotraukomis iš jo asmeninio gyvenimo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys", Aldona Žemaitytė-Petrauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldona Žemaitytė-Petrauskienė su knyga "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Žemaitytė-Petrauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eduardas Jonušas. Vaizdai ir mintys" perkama kartu