⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Edžio Belgelio pabaiga

Kaina: 13,89 €
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Edžio Belgelio pabaiga" aprašymas

„Šiandien aš būsiu kietas.“

Edis Belgelis visa širdimi trokšta įtikti šeimai ir kaimynams. Jis gyvena skurdžiame kaime šiaurės Prancūzijoje, kur iš kartos į kartą perduodamos nuostatos, kad vyrai privalo būti stiprūs, alkoholis – vaistas nuo visų ligų, konfliktai sprendžiami kumščiais, o pasiturintys ir labiau išsilavinę siekia tik pakenkti. Tačiau Edis kitoks – kelia nepatogius klausimus, yra smalsus, jautrus ir tai tampa jo prakeiksmu.

Vos pasirodęs Prancūzijoje autobiografinis Édouardo Louis (gim. 1992) debiutas sukėlė diskusijų bangą apie socialinę nelygybę, smurtą ir alkoholizmą, seksualinę tapatybę. Autorius atkreipė dėmesį į daugybės paprastų prancūzų realybę ir taip gerokai šokiravo elitą, ilgą laiką ignoravusį visuomenės skaudulius. Į daugiau nei trisdešimt kalbų išverstas romanas – tai nepagražintos tikrovės atspindys, universalus vaikystės ir paauglystės paveikslas ieškant savojo „aš“.

Édouard Louis (g. 1992) romanas „Edžio Belgelio pabaiga“ (En finir avec Eddy Bellegueule, 2014) papildo šiuolaikinės literatūros vertimus iš prancūzų kalbos. Autorius kūrinį parašė būdamas dar visai jaunas, dvidešimt vienerių metų, tačiau tai jam nesutrukdė sulaukti pasaulinio pripažinimo. Šiuo metu romanas išverstas į daugiau nei trisdešimt kalbų, vos pasirodęs buvo apdovanotas „Pierre’o Guénin’o“ premija, skiriama už nuopelnus skatinant lygias žmonių teises ir mažinant homofobiją.

Lietuvoje pagal šią įtaigiai parašytą, tikra gyvenimo istorija paremtą knygą režisierius Naubertas Jasinskas Jaunimo teatre pastatė spektaklį „Edžio pabaiga“, nominuotą Auksiniams scenos kryžiams.


 • Pierre Guénin premija

 • Pavadinimas originalo kalba: En finir avec Eddy Bellegueule
 • Autorius: Édouard Louis
 • Leidėjas: Kitos knygos
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 184
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094275524
 • Vertėjas: Paulius Stasiūnas
 • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Parašykite atsiliepimą apie "Edžio Belgelio pabaiga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Edžio Belgelio pabaiga", kurį pristato Édouard Louis. Siūlome ne tik išsamų "Edžio Belgelio pabaiga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Édouard Louis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Edžio Belgelio pabaiga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Edžio Belgelio pabaiga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Edžio Belgelio pabaiga" perkama kartu