TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Efektyvus koučingas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 17.06 SoldOut

Knygos "Efektyvus koučingas" aprašymas

Koučeris - tai kūrėjas, klausymo meistras, nukreipiantis mąstymą reikiama linkme. Jo meistriškumas padeda kitam žmogui atrasti tinkamiausią kryptį ir susieti su ja savo veiksmus bei rezultatus. Taip teigia Myles Downey knygoje "Efektyvus koučingas. Koučerių mokytojo pamokos", kurios paprasta kalba padeda suprasti šio metodo esmę ir taikyti jį tiek sau pačiam, tiek aplinkiniams.

Knygoje "Efektyvus koučingas. Koučerių mokytojo pamokos" daug praktinių koučingo pavyzdžių iš realių situacijų, o autoriaus pasvarstymai apie koučingo meną atveria efektyvaus koučingo principus ir įgūdžius ne tik pradedančiajam, norinčiam susipažinti su koučingu - patyrusiam koučiariui ji padės dar labiau įsigilinti į koučingo įdėjas bei principus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Efektyvus koučingas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Myles Downey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Efektyvus koučingas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Efektyvus koučingas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Efektyvus koučingas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Efektyvus koučingas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Myles Downey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Efektyvus koučingas" perkama kartu