0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Efektyvūs organizmo valymo būdai

Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai" aprašymas

Jei norite išsaugoti sveikatą, jaunystę ir grožj - valykite organizmą. Kaip tai daryti, sužinosite iš šios knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai". Metodai paprasti ir efektyvūs.


• Žarnyno valymas

• Kepenų valymas

• Kasos valymas

• Inkstų valymas

• Šlapimo pūslės valymas

• Sąnarių valymas

• Kraujagyslių valymas

• Limfos ir kraujo valymas

• Odos valymas

• Plaučių valymas

PRATARMĖ

PRATARMĖ


„Sveikata - ne viskas, bet be sveikatos viskas - niekas."

Sokratas


Kokie genialūs senojo išminčiaus žodžiai! Ne vienas iš mūsų tai patyrėme savo kailiu. Taip pat ir aš...

Ateiname į šj pasaulį, kad pažintume jį, kad patirtume, kas tai yra gyventi. Ir tam mums reikalingas fizinis kūnas. Kai tas kūnas sveikas, gražus, jaunas, kai jis klauso mūsų - viskas puiku. Bet kai dėl tam tikrų objektyvių priežasčių jis liaujasi būti sveikas ir nustoja mums tarnauti - darosi baisu. Aišku, jei sutrikimai laikini, mes greit juos įveikiame ir vėl viskas būna gerai. Bet jei sveikatos sutrikimas ilgalaikis — jis ne tik sukelia įtampą, sugriauna mūsų planus, bet ir atima valią bei viltį gyventi. Tuomet reikia atrasti jėgų ir ... žengti toliau.

Kiekvienas mūsų žingsnis - tai patyrimas, tai apsivalymas, jei padarytos tinkamos išvados. Apsivalymas padeda suformuoti kitą kūną - Šviesos kūną, kuris yra amžinas, jaunas, neveikiamas išorinių veiksnių ir kančių. Apsivalymo programa sudėlioja viską į savo vietas. Metai darbo su fiziniu kūnu ir su juo susijusiomis emocijomis bei protu nepraeina veltui. Žmogui gali atrodyti, kad jis užsiima nelabai reikalingais dalykais, bet iš tikro visi tie nežymūs dalykai atveda jį prie pasikeitimo.

Nesustokime! Mūsų maži bandymai, skirti savęs tobulinimui, kaupiasi ir transformuojasi į naują kokybę. Mums atrodo, kad dirbame su kūnu, bet galutinis rezultatas - keičiasi mūsų sąmonė. Mes valome kūną ir dirbame su emocijomis, sustabdome minčių srautą, atsikratome baimių, o visa tai padės suvokti viena: kūnas yra iliuzija, jis - nuomonių ir koncepcijų rinkinys. Bet tai nereiškia, jog mes turime jį ignoruoti ar atmesti. Mūsų pareiga -juo rūpintis! O kaip tai daryti, papasakota šioje knygoje.


Parašykite atsiliepimą apie "Efektyvūs organizmo valymo būdai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Efektyvūs organizmo valymo būdai", kurią skaitytojams dovanoja Dalia Petrauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Petrauskaitė su knyga "Efektyvūs organizmo valymo būdai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Efektyvūs organizmo valymo būdai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Petrauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Efektyvūs organizmo valymo būdai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Efektyvūs organizmo valymo būdai" perkama kartu