⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Efektyvūs organizmo valymo būdai

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai" aprašymas

Jei norite išsaugoti sveikatą, jaunystę ir grožj - valykite organizmą. Kaip tai daryti, sužinosite iš šios knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai". Metodai paprasti ir efektyvūs.

• Žarnyno valymas
• Kepenų valymas
• Kasos valymas
• Inkstų valymas
• Šlapimo pūslės valymas
• Sąnarių valymas
• Kraujagyslių valymas
• Limfos ir kraujo valymas
• Odos valymas
• Plaučių valymas

PRATARMĖ

„Sveikata - ne viskas, bet be sveikatos viskas - niekas."
Sokratas

Kokie genialūs senojo išminčiaus žodžiai! Ne vienas iš mūsų tai patyrėme savo kailiu. Taip pat ir aš...

Ateiname į šj pasaulį, kad pažintume jį, kad patirtume, kas tai yra gyventi. Ir tam mums reikalingas fizinis kūnas. Kai tas kūnas sveikas, gražus, jaunas, kai jis klauso mūsų - viskas puiku. Bet kai dėl tam tikrų objektyvių priežasčių jis liaujasi būti sveikas ir nustoja mums tarnauti - darosi baisu. Aišku, jei sutrikimai laikini, mes greit juos įveikiame ir vėl viskas būna gerai. Bet jei sveikatos sutrikimas ilgalaikis - jis ne tik sukelia įtampą, sugriauna mūsų planus, bet ir atima valią bei viltį gyventi. Tuomet reikia atrasti jėgų ir ... žengti toliau.

Kiekvienas mūsų žingsnis - tai patyrimas, tai apsivalymas, jei padarytos tinkamos išvados. Apsivalymas padeda suformuoti kitą kūną - Šviesos kūną, kuris yra amžinas, jaunas, neveikiamas išorinių veiksnių ir kančių. Apsivalymo programa sudėlioja viską į savo vietas. Metai darbo su fiziniu kūnu ir su juo susijusiomis emocijomis bei protu nepraeina veltui. Žmogui gali atrodyti, kad jis užsiima nelabai reikalingais dalykais, bet iš tikro visi tie nežymūs dalykai atveda jį prie pasikeitimo.

Nesustokime! Mūsų maži bandymai, skirti savęs tobulinimui, kaupiasi ir transformuojasi į naują kokybę. Mums atrodo, kad dirbame su kūnu, bet galutinis rezultatas - keičiasi mūsų sąmonė. Mes valome kūną ir dirbame su emocijomis, sustabdome minčių srautą, atsikratome baimių, o visa tai padės suvokti viena: kūnas yra iliuzija, jis - nuomonių ir koncepcijų rinkinys. Bet tai nereiškia, jog mes turime jį ignoruoti ar atmesti. Mūsų pareiga - juo rūpintis! O kaip tai daryti, papasakota šioje knygoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Efektyvūs organizmo valymo būdai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Dalia Petrauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Efektyvūs organizmo valymo būdai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Efektyvūs organizmo valymo būdai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Efektyvūs organizmo valymo būdai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Efektyvūs organizmo valymo būdai" perkama kartu