0

Efektyvūs streso mažinimo būdai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Efektyvūs streso mažinimo būdai" aprašymas
Stresas yra vienas iš lėtines ligas sukeliančių veiksnių. Šiuolaikinės psichologijos mokslas siūlo nemažai atsipalaidavimo metodų ir technikų stresui mažinti, tačiau daugumos autorių tyrimai atlikti su sergančiaisiais, o tyrimų, analizuojančių jaunus ir santykinai sveikus žmones, yra mažai.
Taip pat stokojama metodinių priemonių, ypač lietuvių kalba, parengtų remiantis nacionaliniais ir tarptautiniais mokslo laimėjimais, suteikiančių galimybę susipažinti su plačiai naudojamomis atsipalaidavimo technikomis ir jų taikymo principais.

Tad šis leidinys "Efektyvūs streso mažinimo būdai: biogrįžtamuoju ryšiu paremta relaksacija ir progresuojančioji raumenų relaksacija"padeda užpildyti mokomosios ir metodinės informacijos spragą.
Metodinė priemonė skirta sveikatos psichologijos magistro studijų studentams ir kitiems specialistams, besidomintiems atsipalaidavimo metodais.

Parašykite atsiliepimą apie "Efektyvūs streso mažinimo būdai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Efektyvūs streso mažinimo būdai, kurią skaitytojams dovanoja Aidas Perminas, Loreta Gustainienė, Gabija Jarašiūnaitė, Ieva Pečiulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aidas Perminas, Loreta Gustainienė, Gabija Jarašiūnaitė, Ieva Pečiulienė su knyga Efektyvūs streso mažinimo būdai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Efektyvūs streso mažinimo būdai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aidas Perminas, Loreta Gustainienė, Gabija Jarašiūnaitė, Ieva Pečiulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Efektyvūs streso mažinimo būdai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Efektyvūs streso mažinimo būdai" perkama kartu