0

Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais

  • Nuolaida knygai -81%
Kaina internetu: 1,59 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.40 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786098002331

2020-10-31 1.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais" aprašymas

Dešimtys milijonų žmonių pasaulyje neįsivaizduoja keliavimo be tokios parankinės informacijos. Kas keisčiausia, kad turistinių kelionių vadovų negali išstumti net šiuolaikinės technologijos. Keliaujant kompiuterio neprisitampysi, o su šūsnimis popierių rankose tikrai nepatogu, tad turėti svarbiausią informaciją po ranka nori daugelis žmonių. Turistiniai kelionių vadovai tampa vis populiaresni. Jais naudojasi ne tik savarankiškumą ir visišką judėjimo bei sprendimų laisvę pripažįstantys keliautojai, bet ir žmonės, kurie keliauja su grupe ir netgi kiekviename žingsnyje lydimi gido. Toks leidinys turi didžiulę išliekamąją vertę ir yra tikras lobynas tikriems kelionių gurmanams.

Garsios vokiečių leidyklos Mair Dumont parengtų Marco Polo kelionių vadovų serija lietuvių kalba. Tai nedidelės apimties, labai patogi naudotis turistinė literatūra. Pateikiama ne tik svarbiausi duomenys apie kiekvienos šalies gamtą, istoriją, kultūrą, ekonomiką, įžymiausius objektus, bet ir daug praktinės informacijos. Ypač naudinga rubrika „žinovai siūlo“, kurioje duodama pikantiškų patarimų turistams.
Detalus kelionės atlasas.

Parašykite atsiliepimą apie "Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Egiptas. Kelionių vadovas su žinovų patarimais" perkama kartu