0

Eglė žalčių karalienė

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 4.00 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Eglė žalčių karalienė

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 23x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9789955138501

2021-03-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eglė žalčių karalienė" aprašymas

Vieną iš garsiausių ir populiariausių lietuvių pasakų „Eglę žalčių karalienę“ sueiliavo talentingoji poetė Salomėja Nėris.

Trys jaunutės žvejo dukros vieną vėlų vakarą nubėga į jūrą maudytis, bet kai grįžta į krantą, jauniausioji, Eglė, išsigąsta pamačiusi savo marškiniuose susirangiusį žaltį, o šis, negana to, prabyla žmogaus balsu. Žaltys sako gražiuoju atiduosiąs marškinius, jei Eglė pasižadės už jo tekėti...

Šią nuostabiai gražią dramatišką poemą iliustravo dailininkė Loreta Uzdraitė.

Parašykite atsiliepimą apie "Eglė žalčių karalienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Eglė žalčių karalienė, kurį parašė Salomėja Nėris. Siūlome ne tik išsamų Eglė žalčių karalienė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Salomėja Nėris. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Eglė žalčių karalienė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Eglė žalčių karalienė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Eglė žalčių karalienė" perkama kartu