0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eglė žalčių karalienė

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Eglė žalčių karalienė


2021-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eglė žalčių karalienė" aprašymas

„Eglė žalčių karalienė“ – vienas unikaliausių lietuvių tautos pasakojimų, atspindintis mūsų tautos labai gilias ir senas kolektyvinės pasąmonės struktūras. Eiliuotas šios pasakos variantas – Salomėjos Nėries poema „Eglė žalčių karalienė“ – vaikų literatūros ekspertų sudarytame Reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams šimtuke užėmė garbingiausią pirmą vietą. Tobulą šios eiliuotos pasakos skambesį pripažino literatūros specialistai ir mėgėjai. Džiugu, kad šis kūrinys gavo modernius spalvotus drabužius – Redos Tomingas iliustracijas. Dailininkė puikiai perteikė šio nemirtingo kūrinio dvasią, tai labai džiugina!"
Inga Mitunevičiūtė, Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus pirmininkė


  • Autorius: Salomėja Nėris
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140741

Parašykite atsiliepimą apie "Eglė žalčių karalienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Eglė žalčių karalienė, kurį parašė Salomėja Nėris. Siūlome ne tik išsamų Eglė žalčių karalienė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Salomėja Nėris. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Eglė žalčių karalienė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Eglė žalčių karalienė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Eglė žalčių karalienė" perkama kartu