0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eglės žalčių karalienės pagrobimas

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eglės žalčių karalienės pagrobimas" aprašymas

 Arthur S. Creek ir Šarūnas Kaišiadarskas yra lietuvių detektyvų rašytojo Šarūno Gurklio slapyvardžiai.


Šioje knygoje du kūriniai: Šarūnas Kaišiadarskas „Eglės žalčių karalienės pagrobimas" ir Arthur S. Creek aka Šarūnas Kaišiadarskas „Bloga gera akimirka".


Šarūnas Kaišiadarskas „Eglės žalčių karalienės pagrobimas"

Apysaka „Eglės žalčių karalienės pagrobimas" tai naujas būdas pažvelgti į klasikinę lietuvių pasaką. Knygoje yra daug ironijos ir siužeto vingių. įtraukiantis pasakojimo stilius nukels jus į tolimą praeitį ir parodys, kuo praeities žmonės skiriasi nuo šiandienos žmonių. Sužinosite, kas buvo paslaptingas žaltys, ir kodėl Eglės vaikai išdavė tėvo paslaptį.


Arthur S. Creek aka Šarūnas Kaišiadarskas „Bloga gera akimirka"

Apsakymas „Bloga gera akimirka" yra britiško stiliaus detektyvas. Nors autorius lietuvis, bet išlaikomos senojo žanro taisyklės. Auka žūsta mįslingomis aplinkybėmis, įkalčių mažai, o įtariami arba visi, arba nei vieno. Skotland jardo inspektoriui teko labai sunkus uždavinys - išsiaiškinti žudiką. Atomazga kūrinio pabaigoje ir visiškai netikėta.


Perskaitykite ir įvertinkite, ar tikrai Lietuvoje turime tikrą detektyvų autorių?


Kitos šio autoriaus knygos:

"Žmogžudystė Tvinhilse"

"Mirtis kino salėje"

"Kito Selindžerio nužudymas" Parašykite atsiliepimą apie "Eglės žalčių karalienės pagrobimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Eglės žalčių karalienės pagrobimas", Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas) su knyga "Eglės žalčių karalienės pagrobimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Eglės žalčių karalienės pagrobimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Eglės žalčių karalienės pagrobimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eglės žalčių karalienės pagrobimas" perkama kartu