0

Egzorcistas

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 978609444215

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Egzorcistas" aprašymas

Keturiasdešimtųjų metinių leidimas

Tikros apsėdimo istorijos įkvėptas William Peter Blatty 1971 m. sukuria vieną skandalingiausių visų laikų romanų. Įtemptą siužetą paremia psichiatrijos ir religijos studijų tyrimai, pagal knygą sukurtas garsus filmas. „Egzorcistas“ skaitytojų sąmonėje išlieka kaip ryškiausia pirmapradės kovos tarp gėrio ir blogio metafora.

Ramus garsios aktorės ir jos dukters gyvenimas išpuoselėtuose namuose tampa košmaru. Netikėtas triukšmas palėpėje, keisti kvapai pamažu virsta širdį veriančiu klyksmu ir stingdančiu šalčiu mergaitės kambaryje. Negana to, moteris pastebi dramatiškus ir pavojingus savo vienuolikmetės dukros pokyčius: akys virsta iš akiduobių, ji riaumoja žvėries balsu, blaškosi, keikiasi svetima kalba, inkščia. Siaubo apimta mama kreipiasi į gydytojus, tačiau niekas negali įveikti negandos. Kai nebelieka jokios vilties, moteris nueina į bažnyčią. Jai padėti pasisiūlo kunigas Karas. Jis įsitikina, kad mergaitė yra apsėsta, ir egzorcizmas – vienintelė galimybė išlaisvinti demonų užvaldytą vaiką.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Egzorcistas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Egzorcistas, kurią skaitytojams dovanoja William Peter Blatty. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar William Peter Blatty su knyga Egzorcistas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Egzorcistas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Peter Blatty. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Egzorcistas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Egzorcistas" perkama kartu