0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 5.30 € (44%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą


2021-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą" aprašymas

Suteikite vaikams reikiamų žinių ir nustebsite, kiek daug jie gali. Įveikti nerimą vaikai pajėgs, jei supras, kad būtent nerimas yra sunkiai paaiškinamų jausmų ir nemalonių fizinių potyrių šaltinis. Tad ši knyga "Ei, karžygy" padės išaiškinti vaikams, kas yra nerimas, ir padrąsins iš jo išsivaduoti.

Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė


  • Autorius: Karen Young
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024872

Parašykite atsiliepimą apie "Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą, kurį parašė Karen Young. Siūlome ne tik išsamų Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karen Young. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ei, karžygy. Knyga vaikams apie nerimą" perkama kartu