Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.79 SoldOut

Knygos „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“ aprašymas

„Ei, šaunuoli“ - knyga apie drąsą, apie tai, kaip įveikti nerimą ir surasti savyje stebuklingų narsumo galių.

Taip, nerimas gali būti nemalonus – jis trukdo susikaupti ir atbaido nuo daugybės nuostabių dalykų. Tačiau ši būsena natūrali – tai tik viena iš žmogiškų emocijų, su kuria nesunku apsiprasti, be to galima pabandyti ją kontroliuoti. Tereikia prisiminti – visos mums reikalingos pagalbos priemonės visada pasiekiamos ranka, nes glūdi mūsų pačių viduje.

Kartais žmogaus smegenys būna pernelyg pareigingos ir nori mus bet kokia kaina apsaugoti. Vos tik pajutusios pavojų, jos perspėja mus ir spaudžia pavojaus mygtuką. Bet juk tai išties gali varginti!

Pasirodo, drąsą galima treniruoti. Pavyzdžiui, lėtai įkvėpti ir iškvėpti, kelis kartus. Ar jautiesi geriau? Arba didžiausią baimę keliantį nerimą įsivaizduoti kaip… pandą su vištos kojomis? Cha cha... Svarbiausia nebijoti žengti pirmo žingsnio ir treniruotis.

Knygos „Ei, šaunuoli“ nebūtina skaityti nuosekliai. Pradėti galima atsivertus bet kurį puslapį. Viską sprendžia pats skaitytojas – puslapis po puslapio jis ieškos savyje stebuklingų galių - drąsos, pasitikėjimo savimi ir kitų nepaprastų dalykų.

Lengvas ir nesunkiai suprantamas knygos tekstas, puikios iliustracijos, nepaprasti herojai ir įdomus siužetas padės vaikams pažinti nerimą, paaiškins iš kur ir kodėl jis atsiranda, mokys įveikti nepagrįstą baimę ir nerimą. Knygelė skirta 5-10 metų vaikams.

Knygos autorė Karen Young – diplomuota psichologė, geštalto terapijos specialistė. Ji turi praktinio psichologės darbo patirties, bet šiandien geriau pažįstama kaip tinklalapio „Hey, Sigmund“ įkūrėja. Čia Karen Young ir jos komanda rašo straipsnius ir stengiasi padėti skaitytojams

Knygelę „Ei, šaunuoli“ iliustravo lietuvių dailininkė Norvilė Davidonytė. Ji baigė meno mokyklą ir fotografijos studijas Vilniuje, ją visuomet žavėjo vaikiškos knygelės ir meniškos jų iliustracijos. Dabar ji pati prisidėjo prie vienos iš jų sukūrimo.

Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė


  • Autorius: Karen Young
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025558

Parašykite atsiliepimą apie „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“, kurį pristato Karen Young. Siūlome ne tik išsamų „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karen Young. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą“ perkama kartu